فرماندار: مجوزی برای تجمع مقابل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم صادر نشده است

 

 

فرماندار قشم با اشاره به اخبار برخی رسانه ها مبنی بر صدور مجوز برای تجمع بانوان مقابل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) در شنبه هفته آتی، گفت: تاکنون مجوزی از طرف فرمانداری برای این تجمع صادر نشده است و اخبار منتشر شده در فضای مجازی تکذیب می شود.

عزت کمال زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران ، با بیان اینکه این اخبار در پی مرگ مادر بارداری در این بیمارستان منتشر شده است، افزود: موضوع مرگ مادر یاد شده از طریق شبکه بهداشت و درمان قشم و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: از طرف دیگر مجموعه فرمانداری به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید رسیدگی به این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده است و به طور قطع حامی و پشتیبان بانوان جزیره خواهد بود و اگر قصوری صورت گرفته باشد با خاطیان برخورد قانونی می شود.
کمال زاده با تاکید بر اینکه ارتقاء خدمات پزشکی و درمانی از رویکردها و دستاوردهای مهم دولت یازدهم به شمار می رود، اظهار کرد: بدون تردید این رویکرد در جزیره قشم نیز به صورت جدی دنبال می شود و مسئولان امر به دنبال کاهش کمبودها و افزایش زیرساخت های خدماتی و نیروی انسانی هستند.
وی ادامه داد: در همین چارچوب است که با تدبیر رئیس جمهوری دولت تدبیر و امید بیمارستان بزرگ پیامبر اعظم(ص) قشم به بهره برداری رسید و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.
فرماندار قشم اضافه کرد: پس از بهره برداری از این بیمارستان، مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به صورت مستمر به دنبال افزایش کادر درمانی و پزشکی این بیمارستان هستند تا خدمات رسانی در این حوزه افزایش یابد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.