فرماندار: ۶۰ هزار نفر در قشم واجد شرایط رای دادن هستند

فرماندار قشم با بیان اینکه در انتخابات پیشین شاهد شرکت ۸۶ درصدی واجدان شرایط رای دادن بودیم، گفت: هم اینک ۶۰ هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند.

عزت کمال زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: در همین زمینه دو هزار و ۵۰۰ نفر شامل نیروهای اجرایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی، دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری را در این شهرستان برگزار می کنند.
وی اضافه کرد: تعداد شعبه های پیش بینی شده برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند نسبت به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر با ۱۴ درصد افزایش به ۱۰۰ شعبه رسیده است.
فرماندار قشم ادامه داد: هشت درصد این افزایش مربوط به شعبه های شهر قشم، چهار درصد بخش شهاب و دو درصد مربوط به بخش مرکزی می شود.
کمال زاده تعداد شعبه های اخذ رای ثابت و سیار این شهرستان را به ترتیب ۶۸ و ۳۲ شعبه برشمرد و افزود: در بخش مرکزی ۲۸ شعبه ثابت و ۱۴ شعبه سیار، در بخش شهاب ۱۳ شعبه ثابت و ۱۶ شعبه سیار و در جزیره هرمز نیز شش شعبه ثابت پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم شده است، اضافه کرد: انتظار می رود با توجه به شرایط موجود، شاهد حضور پرشور مردم در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری باشیم.
شهرستان قشم با حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت، یکهزار و ۷۲۵ کیلومتر مربع مساحت دارد و حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و بندر خمیر در مجموع سه نماینده را به مجلس شورای اسلامی معرفی می کند

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.