فریاد مرگ بر اسرائیل مدافعان خلیج فارس طنین انداز شد

راهپیمایی گسترده مردم قشم در مسیرهای از پیش تعیین شده مصلی امام علی(ع) و مسجد جامع اهل سنت آغاز و تا امامزاده سیدمظفر ادامه یافت تا در لبیک گویی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مشت های خود را برای اعلام انزجار از اقدامات رژیم کودک کش صهیونیستی گره بزنند.
راهپیمایی امسال مردم مبارز قشم گسترده تر و منسجم تر از سال های قبل جلوه گری کرد تا فریادهای برخواسته از زنجیر انسانی شیعیان و اهل سنت قشم در وحدتی مثال زدنی، در آب های خلیج فارس طنین انداز شود.
شرکت کنندگان در راهپیمایی امسال شعارهایی همچون «الله اکبر خامنه ای رهبر»، «مرگ بر آمریکا، اسرائیل و آل سعود» سر دادند و بار دیگر با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.
آتش زدن پرچم ها و آدمک های رهبران اسرائیل و آمریکا از بخش های نمادین راهپیمایی امروز بود که با استقبال نوجوانان و جوانان حاضر در راهپیمایی همراه شد.
در پایان مسیرهای راهپیمایی امروز که به امامزاده سیدمظفر قشم منتهی شد، قطعنامه ۱۰ ماده ای در حمایت از مردم ستم دیده فلسطین و انزجار از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی قرائت شد.
آخرین جمعه ماه رمضان از سوی امام خمینی(ره) روز جهانی قدس نامگذاری شده و فرصتی است تا مسلمانان سراسر عالم انزجار خود را از سیاست های نژادپرستانه رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.