قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / فرمانداری / فرماندار قشم / حوزه فرماندار / بازرسی ارزیابی ، عملکرد و شکایات / قدردانی ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم از حسن همکاری اقشار مختلف

قدردانی ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم از حسن همکاری اقشار مختلف

ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا قشم در جلسه روز پنجشنبه از حسن همکاری مردم در اجرای برنامه های پیشگیرانه و کنترل بیماری قدردانی نمود.

تشکیل ۵ کمیته درون ستادی برای استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان در مدیریت بیماری کرونا؛

کمیته های، آموزش و پیشگیری، اطلاع رسانی، شوراها، خیرین و درمان با بهره گیری از توان لایه های مختلف اجتماعی، تشکیل و در جهت مدیریت و کنترل بیماری کرونا فعالیت می کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، فرماندار قشم در این جلسه تصریح کرد: قشم با توجه به موقعیت گردشگری و آب و هوای مناسب این فصل همواره مورد توجه گردشگران قرار داشته و هموطنان در طول سال برای سفر به قشم برنامه ریزی نمودند و از یک سو کسبه، بازاریان و حتی بسیاری از ساکنین منتظر ورود مسافرین آخر سال بوده اند با این وصف، همکاری بسیار خوب کسبه و تجار با مسئولان برای عبور از این وضعیت و ترجیح سلامت عمومی بر درآمد شخصی قابل تقدیر است.
رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا قشم افزود: سپردن و تقسیم کار بین لایه های مختلف و بهره گیری از توان و ظرفیت همه مردم، سطح موفقیت را افزایش و سو استفاده ها را کاهش می دهد.
نصری ارائه مستمر آموزش و راه های پیشگیری، تامین تجهیزات بهداشتی با مساعدت خیرین، بهره گیری از توان فکری و اجرایی شوراهای اسلامی و شورایارها و انتقال به موقع فعالیت ها به اجتماع در کنار فعالیت مجاهدانه کادر بهداشت و درمان شهرستان را موثر ارزیابی نمود.
فرماندار شهرستان قشم بیان کرد: بسیج خودجوش نیروها، حسن همکاری علما، روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، سازمان ها، نهادها، بخشداران، شهرداران، دهیاران‌، شوراهای اسلامی شهر و روستا، تجار و بازرگانان، خیرین و معتمدین در کنار نیروهای خدوم بهداشت و درمان، جلوه های زیبا، ماندگار و تحسین انگیز از تعامل و مساعدت برای خدمت به همنوع رقم زده است.
علیرضا نصری با تقدیر مجدد از تلاش شبانه روزی کادر بیمارستان پیامبر اعظم(ص) و مجموعه شبکه بهداشت و درمان، تصریح کرد: رعایت بهداشت فردی، پرهیز از تردد غیر ضروری و عمل به دستورات بهداشتی که از مجاری رسمی اعلام می گردد مردم را از ابتلا به بیماری مصون می سازد.

درباره ی farqeshm

مطلب پیشنهادی

بازدید فرماندار قشم از ایستگاه بازرسی و پارک و بوستان ها/ همکاری مردم قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان قشم طی بازدید مشترک با فرمانده نیروی انتظامی و شهردار شهر قشم از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *