محمد نعیمی به عنوان بخشدار جدید هرمز منصوب شد

استاندار هرمزگان طی حکمی محمد نعیمی را به عنوان بخشدار جدید هرمز از توابع شهرستان قشم منصوب کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه بخشداران جدید و قدیم هرمز گفت: انتظار می رود در مدت شش ماه آتی با شتاب گیری روند اجرایی کارها، بخشی از برنامه های توسعه و عمران جزیره هرمز عملیاتی و مردم این منطقه از دستاوردهای آن بهره مند شوند.

بهروز اکرمی با اشاره به حضور اکثر مدیران کل استان هرمزگان در آیین معارفه بخشدار جدید هرمز، تاکید کرد: پس از این جلسه باید دستگاه های اجرایی استان برنامه توسعه ای خود برای این جزیره را با محوریت صنایع مرتبط با دریا ارایه دهند.

وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت گردشگری این جزیره در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از جمله اولویت هایی است که انتظار می رود هرچه سریعتر عملیاتی شود.

اکرمی شتاب گیری روند توسعه جزیره هرمز را خواستار شد و گفت: برای تحقق این مهم نباید منتظر ورود افرادی از بیرون منطقه باشیم و می توان با استفاده از توان بومی و هم افزایی نیروها، این مهم را محقق کرد.

وی ادامه داد: بارها موضوع تبدیل شدن جزیره هرمز به عنوان یک هاب منطقه ای برای ارایه خدمات به کشتی های عبوری از تنگه هرمز مطرح و به دلایل مختلف محقق نشده است و باید این موضوع پیگیری شود.

وی با بیان اینکه همکاری و تعامل مردم جزیره هرمز در جهت توسعه منطقه ضروری است، گفت: وجود دو هزار و ۵۰۰ دانشجو در هرمز یکی از ظرفیت هایی که می تواند به رونق گیری کسب و کار در این منطقه منجر شود.

ناصرحیدری پوری رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در این آیین، توسعه کشاورزی با روش کشت متراکم و گلخانه ای را از روش های مناسب برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی جزیره هرمز اعلام کرد.

قنبر زرنگاری رییس شورای اسلامی هرمز نیز در این آیین آمار بالای بیکاری، کمبود امکانات و تجهیزات بهداشت و درمان و فرسودگی شبکه آب را از مشکلات این جزیره برشمرد.

جاسم جادری استاندار هرمزگان ظهر امروز طی حکمی محمد نعیمی را به عنوان بخشدار جدید هرمز معرفی و از خدمات فریدون دریادار بخشدار پیشین این جزیره تقدیر کرد.

نعیمی متولد ۱۳۴۷، از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و وکیل پایه یک دادگستری است.

وی پیش از این تجربه بخشداری جاسک و رودان و همچنین معاونت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان را در پرونده کاری خود دارد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.