مدیرکل سیاسی استانداری هرمزگان: منتقدان در کنار بیان مشکل راهکار ارایه دهند

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان گفت: برخی مسایل در قالب انتقاد از سوی مخالفان دولت کنونی تنها کمبودها را نشانه می گیرد در حالی که انتقاد درست و منصفانه باید در کنار بیان مشکل، به ارایه راهکار ختم شود.

 

علیرضا پاکدامن در آیین معارفه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و بخشدار مرکزی قشم عنوان کرد: دولت تدبیر و امید از زمان روی کار آمدن همواره با آغوشی باز از نقد استقبال کرده و مسوولان موظف به شنیدن مشکلات، پیگیری امور مردم و ایجاد ارتباط تنگاتنگ با آنها هستند.
وی افزود: نقد باید همراه با ارایه راه حل برای رفع مشکلات باشد اما برخی در جایی نقد را به گونه ای مطرح می کنند که در واقع نقد نیست چرا که باید در زمینه انتقاد، انصاف نیز رعایت شود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان بیان کرد: دولت یازدهم از همان ابتدا استفاده از همه ظرفیت ها و نیروها فارغ از مرزبندی ها را در دستور کار قرار داد و از جمله در استان هرمزگان از همه نیروهای بومی مستعد شیعه و اهل سنت برای پست های مدیریتی بهره گرفته شد زیرا اعتقاد بر این بود که به مشکلات استان بیش از سایرین آشنا هستند.
او اضافه کرد: در زمینه مسایل کلان نیز این امر صادق است و هر چند مخالفان دولت تدبیر و امید مسایلی را در مورد برجام مطرح می کنند اما توافق هسته ای دستاوردی بزرگ بود و نتایج مثبت و روشنی به همراه داشت.
پاکدامن تشریح کرد: دشمن به دنبال ادامه تحریم ها و ایجاد شرایطی مانند عراق در کشور بود (نفت در برابر غذا و دارو) تا دستاوردهای نظام را به نقطه صفر برساند اما دوران پسابرجام با خبرهای خوبی برای ملت ایران همراه شد و از جمله می توان به قرارداد خرید هواپیما از شرکت های بزرگ اشاره داشت که در چند سال آینده شرایط حمل و نقل هوایی کشور را متحول خواهد کرد.
وی ادامه داد: ایرادها و نقاط ضعف باید به مسوولان گوشزد شود زیرا تا زمان دیده نشدن مشکلات، خدمت رسانی مناسب امکان پذیر نخواهد شد اما با توجه به نزدیکی به دوران انتخابات (در استان هرمزگان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همزمان برگزار می شود) باید در بیان نقدها انصاف رعایت شود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان در ادامه تاکید کرد: معتمدین و صاحبان اندیشه ای که دل در گرو مردم دارند باید برای انتخابات شوراها نام نویسی کرده و وارد صحنه شوند و به نوبه خود تلاش کنند تا کشور و از جمله این استان در مسیر توسعه حرکت کند و در این راستا باید خود را از مخالف صرف جدا کرده و جزو خدمتگزاران قرار گیرند.
او همچنین با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان قشم عنوان کرد: رییسان پیشین منطقه آزاد و فرمانداران پیشتر با یکدیگر هماهنگ نبودند اما در دوران کنونی بیشترین همدلی و هم افزایی را بین مدیران ارشد شاهدیم که در این میان بیشترین سود از آن مردم منطقه خواهد شد.
میرهاشم خواستار در ادامه این آیین بجای مصطفی برزگر به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و همچنین محمد جهینی به سمت بخشدار مرکزی قشم منصوب شد.
انتشار دهنده: محمد ملاحمزه زاده

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.