مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان: ازدواج آسان باید فرهنگ سازی شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان از مسوولان دستگاه های ذی ربط خواست فرهنگ سازی و ایجاد زمینه های ازدواج آسان جوانان را در دستور کار قرار دهند.

 

غلامعلی دانشور روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قشم گفت: ورزش همه نیاز یک جوان نیست و تنها بخشی از نیازهای جامعه جوان را تشکیل می دهد و اگر همه دستگاه های متولی به مسوولیت ذاتی خود در زمینه جوانان عمل کنند، بخش قابل توجهی از مشکلات موجود برطرف خواهد شد.
وی افزود: هر یک از مدیران، مسوول دستگاه هایی هستند که در نهایت باید در راستای خدمت هرچه بیشتر به مردم فعالیت کنند و در این راستا تکالیفی بر عهده دارند که از جمله آنها رسیدگی به وضعیت و نیازهای بخش جوان جامعه است و ترویج و ترغیب جوانان و به ویژه خانواده ها به سوی ازدواج آسان در این راستا باید در دستور کار باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان به تشکیل مجمع خیرین ازدواج در بندرعباس اشاره و بیان کرد: این مجمع با حضور ۱۰۰ تن از خیرین فعال بوده و در زمینه ازدواج آسان و به ویژه ازدواج گروهی مشغول خدمت رسانی هستند که از این ظرفیت های مردمی باید در سایر نقاط نیز بهره گرفته شود.
او همچنین به تشکیل مستمر جلسه های ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد و گفت: برخی مشکلات از جمله مسایل مالی در امر ازدواج برای همه یکسان است و در این میان باید با استفاده از راهکارهای فرهنگی درست با توجه به شرایط حاکم بر هر منطقه در این زمینه اقدام های لازم صورت گیرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.