مدیر کل سیاسی استانداری هرمزگان: تحول و توسعه بدون اراده مردم ممکن نیست +گزارش تصویری

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری با بیان اینکه؛ مدیریت عالی هرمزگان، دیدگاه تحول گرا و توسعه جویانه ای به مناطق استان دارد، تصریح کرد: استمرار و تحقق این دیدگاه جز با اراده و مشارکت فعال مردم محقق نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، احمد نفیسی روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه بخشداران پیشین و جدید هرمز اظهار کرد: سابقه جزیره هرمز در مبارزه علیه رژیم ستمشاهی و ایثارگری های دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و همین سابقه مشارکت، همراهی و اراده استوار اهالی هرمز، موید ظرفیت و توانمندی آنان برای تغییر در جهت بهبود و رونق فضای کسب و کار و زندگی می باشد.
مدیر کل دفتر سیاسی استانداری هرمزگان خاطرنشان ساخت: اساس تحریم های آمریکا بر پایه تحمیل رنج و مشقت به عامه مردم و سپس سنجش و تصمیم گیری پیرو بازخورد و واکنش مردم و مسئولین در مواجهه با آن است.

نفیسی اذعان کرد: مشکلات و تنگناهای موجود را انکار نمی کنیم ولی پشت سر رهبر حکیم انقلاب اسلامی، پشتیبان دولت تدبیر و امید خواهیم ماند. او ادامه داد: بدون شک در نقطه فعلی نخواهیم ماند و مانند بسیاری مقاطع سخت دیگر از این گذرگاه هم عبور می کنیم.

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری از مردم به عنوان پیشقراول نظام جمهوری اسلامی نام برد که قدرت اراده و تصمیم گیری و استمرار بر اجرا توسط آنان می تواند رافع بسیاری از مشکلات و گرفتاری ها باشد.
نفیسی با اشاره به اینکه؛ پیشرفت و توسعه ایران در گرو مشارکت همه ایرانیان، فارغ از رنگ، نژاد، مذهب و سلیقه سیاسی است، اضافه کرد: مسئولین وظیفه دارند، زیر ساخت مشارکت همه اقشار بدون در نظر گرفتن تفاوت های فکری، نژادی و مذهبی را فراهم سازند.
مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: فرماندار شهرستان قشم به لحاظ بینش و اجرا دارای شایستگی هایی است که پیگیری و مشارکت خواهی مردم می تواند مکمل خوبی برای حرکت به سوی رونق و پیشرفت شهرستان باشد.
او حضور بخشدار جدید هرمز را فرصت ارزشمندی دانست که استاندار هرمزگان در جهت سرعت بخشیدن به روند توسعه این جزیره فراهم ساخته و از مردم و مسئولین محلی خواست نهایت همراهی با این نیروی جدید برای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید داشته باشند .

بر اساس این خبر روز سه شنبه طی آئینی از خدمات سه ساله رضا میرحسینی بخشدار پیشین تقدیر و سید مجدالدین حسینی به عنوان بخشدار جدید هرمز معرفی شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.