مرحله نخست بلوار خلیج فارس قشم به بهره برداری رسید

مرحله نخست بلوار خلیج فارس شهر درگهان قشم به طول ۹۰۰ متر و اعتباری بیش از ۱۸ میلیارد ریال با حضور معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.

شهردار درگهان روز جمعه در حاشیه افتتاح این طرح، گفت: بلوار خلیج فارس این شهر به طول حدود سه کیلومتر در سه مرحله طراحی شده که مرحله نخست آن دارای دو باند تندرو به عرض ۱۰ متر و دو باند کندرو به عرض ۶ متر است.
یوسف دریانورد افزود: ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از اعتبارات مرحله نخست این طرح از محل درآمدهای داخلی شهرداری درگهان و پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی تامین شد.
وی با بیان اینکه برای تکمیل دو کیلومتر مسیر باقی مانده این طرح ۴۷ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است، اضافه کرد: عملیات احداث مرحله دوم بلوار خلیج فارس مهر امسال آغاز می شود.
دریانورد با اشاره به اینکه احداث این بلوار نقش مهمی در کاهش تصادفات جاده ای درگهان می گذارد، یادآوری کرد: نیمه نخست سال گذشته شاهد کشته شدن دو تن و زخمی شدن ۸۴ تن در این مسیر بودیم و پیش بینی می شود که با آماده سازی این طرح تصادفات مسیر یاد شده به صفر برسد.
در هفته دولت امسال بیش از ۳۰ طرح با هزینه ۳۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در شهرستان قشم به بهره برداری می رسد.
طرح های برق رسانی به روستای لافت، آب شیرین کن کووه ای، مدرسه گورزین و آسفالت راه روستای منصور آباد بخشی از طرح های پیش بینی شده برای افتتاح در این هفته اعلام شده است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.