مسئول روابط عمومی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان قشم :کارت همیار سرشماری، در بین دانش آموزان شهرستان قشم توزیع شد.

 

مسئول روابط عمومی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان قشم از توزیع کارت همیار سرشماری در بین دانش‌آموزان این شهرستان خبرداد.

عباس بازماندگان از اجرای طرح ملی سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهر سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این طرح طی دو مرحله ، از سوم تا ۲۴ مهر سال جاری به‌ صورت اینترنتی و در مرحله دوم از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان به‌ صورت مراجعه حضوری آمارگیران به خانوارها انجام می‌شود.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت مدارس برای اجرای مطلوب‌تر طرح افزود : به‌ منظور مشارکت دانش‌آموزان در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن، کارت همیار بین دانش آموزان مدارس در سطح شهرستان توزیع شد.

مسئول روابط عمومی سرشماری نفوس و مسکن قشم اضافه کرد : همزمان با اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن (سوم مهر) زنگ سرشماری نیز در مدارس سطح شهرستان نواخته شد.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود با اجرای این طرح دانش‌آموزان اولیاء را در جهت اجرای صحیح، دقیق و سریع طرح، تشویق به ثبت اطلاعات به‌ صورت اینترنتی داشته باشند.

وی بیان داشت : توزیع پوستر و بنر تبلیغاتی سرشماری از دیگر برنامه های انجام گرفته در این سرشماری بوده است.

بازماندگان یادآور شد: افراد از سوم تا ۲۴ مهرماه فرصت دارند که با مراجعه به سامانه www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوار خود را در آن وارد و پس از تکمیل پرسشنامه و تأیید نهایی کد رهگیری را دریافت و نگهداری کنند.

 

وی اظهار داشت : خانواده‌هایی که به‌ صورت اینترنتی در سرشماری اطلاعات خانوار خود را ثبت و کد رهگیری دریافت کرده‌اند باید در زمان مراجعه مأمور سرشماری به محل سکونت آن‌ها، کد رهگیری مربوط به خانواده خود را به مأموران سرشماری ارائه کنند.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.