مسوولان قشم به احترام میهمانان ویژه خبردار ایستادند

هواپیمای ایران ایر پرواز تهران قشم عصر سه شنبه دوم آبان ۹۶ حا مل دو میهمان ویژه بود.
عصر سه شنبه مسوولین و معتمدین شهرستانی و مقامات نظامی امنیتی با حضور در فرودگاه بین المللی قشم در استقبال از دو جوان ۲۱ و ۱۷ ساله خبر دار ایستادند. این دو مسافرانی از قبیله ایثار و جوانمردی هستند یادمان روزهای حماسه و عشق.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علیرضا نصری فرماندار قشم به خبرنگاران گفت: پیکر دو شهید گمنام بر جا مانده از عملیات های رمضان پاسگاه زید تیرماه ۶۱ و کربلای چهار جزیره ام الرصاص دیماه ۶۵ امروز به قشم رسید و پس از استقبال مسوولین به ناحیه مقاومت شهرستان سپرده شد. حضور شهید گمنام در همایش سه ساله های حسینی یادمان شهادت حضرت رقیه سلام الله علیه یکی از برنامه های سه شنبه شب خواهد بود. بر اساس برنامه اعلام شده؛ پیکر دو شهید گمنام ساعت ۱۶:۳۰ چهارشنبه بر دستان مردم قدرشناس قشم از مصلی تا امامزاده سید مظفر تشییع می شود.

بر اساس این خبر؛ مراسم شبی با شهدا در جوار امامزاده سید مظفر شهر قشم چهارشنبه شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد، تشییع ساعت ۷:۳۰ از سید مظفر علیه السلام تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، واقع در هلر و تدفین در این واحد دانشگاهی در روز پنج شنبه چهار آبان ساعت ۸:۳۰ صبح انجام خواهد شد
ورود این دو میهمان عالیقدر جمع شهدای گمنام آرمیده در خاک شهرستان قشم را به ۱۵ رساند، باشد که عطر حضور اینان چراغ راه مسوولان و امنیت خاطر مردم ولایی شهرستان شود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.