مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کمیته جستجو مفقودین از محل تدفین شهداء غواص در جزایر قشم بازدید کرد

 

مشاورعالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده کمیته جستجو مفقودین به همراه معاون فرماندار قشم در یک سفر یک روزه به جزیره لارک و هنگام از محل تدفین شهدای غواص در این جزایر بازدید کردند .

 

سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار قشم آزاد با اشاره به زمان تشییع و تدفین شهدای غواص در جزایر اطراف قشم افزود : پیکرهای طیبه ۴ شهید غواص گمنام همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) در جزیره لارک و هنگام قشم تشییع و خاکسپاری خواهند شد .

وی افزود : شهدا بستر ، تریبن دائم ، ترویج فرهنگ ، ایثار ، جهاد و شهادن ایجاد می کنند و در هر شهری باشد به آن شهر برکت می آورند .

 

سردار باقرزاده با بیان اینکه پیکر چهار شهید والامقام غواص میهمان مردم جزیره قشم خواهند بود و روز سه شنبه به راهی جزیره لارک و هنگام می شوند ادامه داد : پیکر مطهر ۲ شهداء پس از بدرقه مردم شهید پرور شهرستان قشم صبح روز بعد به جزیره لارک و ۲ شهید دیگر به جزیره هنگام انتقال داده می شود .

 

وی بیان کرد : تشییع پیکر پاک شهدای غواص در جزیره قشم در ساعت ۱۸ روز دوشنبه از اسکله شهید ذاکری به سمت امام زاده سید مظفر با حضور اقشار مختلف اجرا می شود و بعد از آن ساعت ۲۱ مراسم شهادت امام جعفر صادق (ع) در مهدیه شهدای گمنام با حضور دو شهید معظم برگزار می گردد.

 

این مسئول بیان داشت : حرکت از جزیره قشم به سمت جزیره لارک در روز سه شنبه ساعت ۷:۳۰ دقیقه از محل اسکله شهید ذاکری خواهد بود و مردم شهید پرور قشم می توانند برای تشییع شهدا حضور داشته باشند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.