مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده: جایگاه زنان در دولت تدبیر و امید ارتقاء یافته است

مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده با بیان اینکه حضور زنان در پست های مهم مدیریتی در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است، گفت: این نشان دهنده ارتقاء جایگاه زنان در دولت یازدهم و میل این قشر به مشارکت در فعالیت های اجتماعی است.

فاطمه قیومی روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای زنان و خانواده هرمزگان که در محل فرمانداری قشم برگزار شد، افزود: ارتقاء توانمندی زنان در تمام زمینه ها ضروری است و باید این موضع با نگاه ویژه ای بررسی و دنبال شود.
وی با بیان اینکه حضور زنان در اجتماع و تعداد مدیران زن در کشور قابل توجه است، اظهار کرد: این موضوع نشان دهنده توانمندی های این قشر در زمینه های مختلف و تعداد دانشجویان و دانش آموختگان دختر موید این موضوع است.
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده ورود زنان به عرصه های فنی و مهندسی را نشان دهنده عزم جدی این قشر برای فتح قله های ترقی دانست و افزود: اگر از توانایی زنان به درستی استفاده شود، شاهد ارتقاء بهره وری در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خواهیم بود.
وی گفت: مسئولیت پذیری، دقت و سلامت کاری بانوان قابل توجه است و کمترین تخلف های اداری از این قشر مشاهده می شود.
در پایان این جلسه، تفاهم نامه همکاری وزارت نیرو، شرکت توزیع برق و اداره کل بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در خصوص مدیریت بهینه مصرف انرژی امضاء شد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.