معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان: مردم هرمز برای پیشرفت و توسعه متحد شوند

معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: هیچ کس بیشتر از مردم هرمز نمی تواند برای رونق و پیشرفت این جزیره موثر باشد و در قدم اول باید اختلاف سلیقه را کنار گذاشته با هم متحد شوند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علی رئوفی خاطر نشان کرد: همه هرمز را به عنوان جزیره سالم با مردمی سرزنده و ایثارگر می شناسیم. او اظهار داشت: بخش مهمی از تنگناهای اقتصادی معیشتی و عدم توسعه یافتگی جزیره هرمز به علت غفلت از نقش مردم به عنوان موتور محرک برنامه و اقدامات کارگزاران دولت بوده است. رئوفی گفت: گام نخست برای رونق و پیشرفت هرمز کنار هم نشستن های پیوسته مردم و مسوولین و سپس پیگیری مداوم برنامه ها است. معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار امیدواری کرد: برنامه های حمایتی دولت تدبیر و امید و پیگیری های فرماندار شهرستان قشم، مسیر جزیره هرمز به سوی پیشرفت و توسعه را شتاب بخشد.

بر پایه این گزارش در جلسه مشترک تعدادی از فعالین اقتصادی و تعاون گران جزیره هرمز که به ریاست معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بر گزار شد، فرماندار قشم با اشاره به برنامه های حمایتی دولت تدبیر و امید و امتیازات ویژه ساکنین مناطق مرزنشین گفت: مردم هرمز مانند سایر ساکنین مناطق مرزی می توانند برای بهره مندی از امتیازات کارت مبادلات مرزی با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت تا پایان آذر ماه نسبت به ثبت نام و دریافت کارت اقدام نمایند.
علیرضا نصری با بیان اینکه؛ کارگزاران دولت تدبیر و امید در هرمزگان برای خروج هرمز از رکود و ادای دین به مردم ایثارگر و صبور جزیره برنامه هایی را در دست پیگیری و اقدام دارد، افزود: سرمایه گداری مشترک بنیاد برکت، دستگاه های دولتی و بخش خصوصی یکی از برنامه هایی است که می تواند جهش خوبی را در بخش های مختلف هرمز و بطور مستقیم معیشت اهالی پدید آورد.
فرماندار شهرستان قشم همچنین از مصوبه دولت در خصوص امتیازات ویژه مرزنشینان یاد و اضافه کرد: بازارچه مرزی و بازارچه ملوانی از دیگر طرح هایی است که می تواند رونق شایان توجهی را در جزیره بوجود آورد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.