معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان: اتحاد زیر بنای توسعه جوامع بشری است

معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اتحاد همواره زیر بنای انقلاب ها و توسعه و پیشرفت در جوامع بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، علی رئوفی در اولین همایش ” همیاری تعاون، وحدت مردم و حمایت بانکداری اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران در سایه وحدت و همبستگی همه مردم و گروه ها به پیروزی رسید و آنچه در ادامه موجب حفظ یکپارچگی کشور و مانع پراکندگی و سردرگمی مردم شد وحدت در سایه رهبری بود. او در ادامه به نقش زمامدار در جامعه اسلامی اشاره و اضافه کرد: وحدت حول محور رهبری از دلایل توفیق مردم ایران در مقاطع مختلف بوده است.
رئوفی، جایگاه رهبر در جامعه اسلامی را مایه قوام، پیوستگی و اتحاد ملی ذکر کرد.
معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به نام همایش گفت: همانطور که وحدت موجب پیشرفت در اجتماع می شود برای توفیق در امور اقتصادی، ایجاد اشتغال و رونق بخش مسکن می توان از ظرفیت تعاون بهره گرفت
گفتنی است، کلنگ زنی طرح احداث ۶۰۰ واحد مسکونی از پروژه ۱۲۰۰ واحدی با عنوان پروژه مسکونی وحدت قشم، افتتاح نمایشگاه بوم گردی روستای برکه خلف و شرکت در جلسه ای با محوریت بررسی مشکلات  جزیره هرمز از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به شهرستان قشم بود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.