معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم: حرکت در جهت رساندن قشم به شرایط مطلوب آغاز شده است /فعالین عرصه تولید را تنها نمی گذاریم

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم گفت: به کسانی که حاصل تلاش و دسترنج خود را برای راه اندازی کارگاه های تولیدی و رونق اشتغال بکار می گیرند، اطمینان می دهیم که از هیچ کمکی در جهت روانسازی حوزه کسب و کار دریغ نخواهیم کرد.

میرهاشم خواستار روز سه شنبه در جلسه بررسی و رفع موانع تولید با بیان اینکه؛ رونق صنایع و کارگاه های تولیدی بهبود شرایط کسب و کار و رضایت مردم را بهمراه خواهد داشت، اظهار کرد: بر اساس سیاست دولت تدبیر و امید و پیگیری های فرماندار شهرستان، همه مسوولان ادارات، نهادهای دولتی و بانک های عامل موظف به فراهم ساختن زیر ساخت های مورد نیاز، رفع موانع اداری و همکاری در جهت اعطای تسهیلات به فعالین اقتصادی و متقاضیان دارای شرایط هستند. معاون برنامه ریزی فرمانداری قشم تصریح کرد: فرمانداری و سازمان منطقه آزاد به عنوان نمایندگان دولت در اداره شهرستان و بخش اقتصادی، در کنار هم برای رساندن قشم به نقطه مطلوب کسب و کار و بالا بردن شاخص زندگی شهروندان حرکت می کنند.

میرهاشم خواستار از ظرفیت های ویژه گردشگری در سراسر شهرستان به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های سرمایه گذاری در قشم یاد کرد و از مسوولین ذیربط خواست برای رونق بیش از پیش این بخش برنامه ریزی و اقدام نمایند.

بر اساس این خبر در نخستین جلسه بررسی و رفع موانع تولید که روز سه شنبه در محل فرمانداری برگزار شد، درخواست شش شرکت تولیدی صنعتی برای دریافت تسهیلات بانکی مورد بررسی قرار گرفت.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.