فرماندار قشم:با برنامه ریزی دقیق از مزیت های جزیره برای اشتعال زای استفاده شود

فرماندار قشم چهارشنبه شب در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم و آیین تودیع و معارفه معاون جدید و قدیم فرمانداری، با اشاره به توانمندی ها و سوابق معاون جدید، گفت: انتظار می رود روند اجرایی برنامه های توسعه و عمرانی این شرستان شتاب بیشتری گرفته و مردم منطقه از دستاوردهای این رویکرد بهره مند شوند.

عزت کمال زاده ادامه داد: شهرستان قشم ظرفیت های عظیمی در عرصه های مختلف اقتصادی، صنعتی و گردشگری دارد و باید با برنامه ریزی دقیق از این مزیت ها به نحو مطلوب در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه باید در کنار مطرح کردن مشکلات این شهرستان، مزیت ها و نقاط قوت اقدامات انجام شده نیز برای مردم تبیین شود، یادآوری کرد: این رویکرد موجب تقویت روحیه همدلی و همکاری بین مردم و دولت، افزایش بهره وری در بین مسوولان و شتاب گیری فرایند توسعه اقتصادی شهرستان می شود.

کمال زاده با اشاره به برخی نگرانی های مردم قشم در خصوص تغییر کاربری بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) این شهر، گفت: به طور قطع بر اساس گزارشاتی که مسوولان بهداشت و درمان شهرستان ارایه کرده اند، این اتفاق نخواهد افتاد.

وی از حل مشکل تامین آب آشامیدنی مردم جزیره قشم در آینده نزیک خبر داد و گفت: حل این مشکل یکی از دغدغه های اصلی وزیر نیرو است و بر اساس برنامه های ارایه شده مسوولان امر، این مشکل به زودی حل می شود.

در پایان این نشست، فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم با اهداء لوح از خدمات حسین رضایی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی این شهرستان تقدیر کردند.

استاندار هرمزگان طی حکمی، رضا جاویدیان را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم منصوب کرد.

رضا جاویدیان معاون جدید برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم دارای مدرک کارشناسی جغرافیای طبیعی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و پیش از این مسوولیت هایی همچون ریاست اداره سیاسی فرمانداری بندرعباس، ریاست دبیرخانه ستاد انتخابات استان هرمزگان، ریاست گروه تقسیمات کشوری و انتخابات استان هرمزگان، بخشداری گاوبندی، بخشداری فین و فعالیت در دفتر سیاسی انتخابات استانداری هرمزگان را در سوابق خود دارد.

در بخشی از متن حکم انتصاب وی به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم، آمده است:

با استعانت از ایزد منان و با توجه به تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

شهرستان قشم با یکهزار و ۷۳۰ کیلومتر مربع مساحت و حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰ کیلومتری بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد و شامل چهار شهر قشم، درگهان، سوزا و هرمز و سه بخش مرکزی، شهاب و هرمز است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.