معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم:خلاقیت و نوآوری حلقه گمشده اوقات فراغت است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم گفت: آنچه باید در برنامه ریزی و ساماندهی اوقات فراغت مورد توجه و اهتمام جدی قرار گیرد، خلاقیت و نوآوری است. مصطفی غلامپور بیان کرد: در ساماندهی اوقات فراغت علاوه بر نوجوان و جوان باید برنامه ریزی برای اوقات فراغت سالمند هم به عنوان یک مرحله از زندگی انسانی مورد توجه قرار گیرد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم روز دوشنبه در جلسه کارگروه اوقات فراغت از اردوهای جهادی به عنوان یکی از طرح های موفق و قابل توجه نام برد. او تفکیک وظایف و برنامه ریزی را در ساماندهی اوقات فراغت مهم ارزیابی کرد و گفت: در چند سال اخیر اداره ورزش و جوانان به عنوان متولی این حوزه مشخص و این امر موجب اجرای نظامند برنامه ها شده است. غلامپور اظهار کرد: رابطه مستقیمی بین جوان و توسعه وجود دارد و می توانیم با برنامه ریزی صحیح و هدفمند از وقت و نیروی جوانان در جهت توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم. معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم تصریح کرد: اعتقاد به برنامه، استفاده از صاحب‌نظران در برنامه ریزی و مدیران توانمند و دلسوز در اجرا می تواند نتایج چشم گیری را در حوزه اوقات فراغت بهمراه داشته باشد و در نقطه مقابل بی برنامگی و ضعف اجرایی به هدر رفت اوقات فراغت و ایجاد معضلات اجتماعی منجر خواهد شد. مصطفی غلامپور در ابتدای این جلسه گفت: امروز سالروز درگذشت استاد شهریار شاعر توانمند ولایی به نام روز شعر وادب در تقویم کشور شناخته می شود که سهوا مورد غفلت قرار می گیرد او با بیان اینکه فرهنگ ایران اسلامی با شعر و ادب پیوند ناگسستنی دارد اضافه کرد: چشم پوشی از مناسبت های اینچنینی در دراز مدت نتیجه ای جز دوری فرزندان از فرهنگ و ادب غنی دینی و ملی و تحمیل معضلات اجتماعی نخواهد داشت. معاون فرماندار قشم همچنین با گرامیداشت یاد و خاطر دلیر مردانی که ۸ سال در سخت ترین شرایط از کیان اسلامی در مقابل متجاوزان بعثی دفاع کردند، گفت: عزت و افتخاری که مردان بی ادعای جبهه برای ما به یادگار گذاشتند بی بدیل است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم آخرین جلسه کارگروه اوقات فراغت شهرستان قشم در سال ۹۶ با دستور کار ارائه گزارش توسط کارگروه های ورزش، اردوهای جهادی، فرهنگی هنری، اردوهای گردشگری، مهارت آموزی، امور کتابخانه ها و گفتمان جوانان، روز یکشنبه به ریاست مصطفی غلامپور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار برگزارشد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.