معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم در مراسم زنگ شکوفه ها: برای پیشرفت نیازمند تقویت منابع انسانی هستیم

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم گفت: مطالعات نشان می دهد بین پیشرفت و توسعه یک کشور با سطح منابع انسانی آن ارتباط مستقیمی وجود دارد.
مصطفی غلامپور در آئین جشن شکوفه های شهر قشم اظهار کرد: سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش، تخصیص اعتبارات همراه با برنامه ریزی علمی به تربیت نسلی فرهیخته و تامین نیروی انسانی کارآمد در کشور کمک کند. او از خانواده ها خواست؛ به معلمان در تعلیم و تربیت بچه ها کمک کنند و نگذارند همه مسولیت پرورش بچه ها بر عهده معلمان باشد. غلامپور گفت: بچه ها تنها ساعات محدودی از شبانه روز در اختیار معلم هستند و وظیفه خانواده در چرخه آموزش نباید مورد غفلت قرار گیرد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم در بخش نخست سخنان خود از رشادت های رزمندگان کشور در ۸ سال دفاع مقدس یاد و خاطر نشان کرد: در گذشته هر گاه دشمنان به کشور حمله کردند، بخشی از خاک این مملکت به یغما رفت. غلامپور تصریح کرد: در جنگ ۸ ساله ایران و عراق، نظام جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و پشتیبانی بی نظیر مردم در یک سو و تمام دنیا در سوی دیگر قرار داشت اما با دلاوری های رزمندگان در جنگ ۸ ساله یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نیفتاد. او گفت:: رشادت و از خود گذشتگی مردم و اعتقاد قلبی به امام راحل، به خلق حماسه ی کم نظیری انجامید که سال ها برای تبیین و تشریح آن جای کار وجود دارد. معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم از معلمان خواست؛ بچه ها را از سال اول مدرسه با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا سازند. مصطفی غلامپور تاکید کرد: لازم است به مضامین دفاع مقدس در قالب نمایش، تآتر؛ نقاشی ، شعر و دیکلمه پرداخته شود. او گفت: باید از اشاعه کارهای ضعیف هنری در حوزه دفاع مقدس جلوگیری شود. غلامپور بیان کرد: متاسفانه کار برجسته وچشم گیر هنری، نمایش و کارتون کودکان، داستان و کتاب گیرا برای آشنایی نسل جدید با رشادت های دوران دفاع مقدس نداریم. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم مراسم آشنایی اولیه ۲هزار و ۷۳۵ دانش آموزان کلاس اولی با عنوان جشن شکوفه ها روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور، با حضور مصطفی غلامپور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسوولین در مدرسه شهدای خلیج فارس شهر قشم برگزار شد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.