معاون سیاسی استاندار هرمزگان: تعیین تکلیف پرونده هسته ای دستاورد بزرگ دولت در عرصه سیاست خارجی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: تعیین تکلیف پرونده هسته ای ایران دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید در عرصه سیاست خارجی است که با حمایت صریح رهبر معظم انقلاب به دست آمد.

بهروز اکرمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، نمایندگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند و دستیابی به هرگونه توافقی بدون کسب نظر رهبر معظم انقلاب امکان پذیر نبود.
وی با اشاره به اقدامات تاثیرگذار دولت یازدهم در حوزه درمان نیز گفت: در دو سال گذشته بیش از ۱۰ میلیون تن از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند و هم اینک بیش از ۹۰ درصد هزینه درمان مردم را دولت پرداخت می کند.
اکرمی با بیان ضرورت دستیابی به رشد اقتصادی بالای هشت درصد به منظور حل مشکل بیکاری، اضافه کرد: در آغاز به کار دولت یازدهم رشد اقتصادی کشور منفی ۶ درصد بود که هم اینک این رقم به سه درصد رسیده و باید این روند رو به رشد ادامه بیابد.
وی اظهار کرد: به طور قطع معضل بیکاری با شعار و بخشنامه حل نمی شود و باید سرمایه گذاری ها در جهت نیل به شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار رقم بخورد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان افزود: نرخ تورم در آغاز به کار دولت تدبیر و امید بیش از ۴۰ درصد بود و این رقم امروز به ۱۵ درصد رسیده است و با تلاش های دولت کشور در حال خروج از رکود و تورم است.
اکرمی گفت: امسال در هرمزگان بیش از یکصد طرح با اعتبار بیش از هشت هزار میلیارد ریال همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید که از این تعداد بیش از ۱۲ طرح با اعتباری افزون بر ۳۳۰ میلیارد ریال به جزیره قشم اختصاص یافت.
وی با اشاره به اهمیت امنیت داخلی کشور در تامین امنیت خارجی منطقه خاورمیانه، افزود: یکی از مهمترین مولفه های امنیت داخلی، حضور پررنگ مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی و حرکت بی چون و چرا در مسیر ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.