معاون سیاسی واجتماعی فرماندار قشم: برنامه ریزی مناسب نیازمند تغییر نگاه مسوولان به جوانان است

مصطفی غلامپور روز یکشنبه در جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قشم گفت: نگاه ها به قشر جوان باید متفاوت باشد چرا که نسل جدید تغیر کرده و برای درکشان باید با آنها به گفت و گو نشست.
وی افزود: ورزش و جوانان دو حوزه درهم تنیده اما متفاوت است و برای برنامه ریزی در این زمینه باید در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری تجدید نظر شود.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم بیان کرد: اوقات فراغت با آسیب های اجتماعی گره خورده اما پیش از پرداختن به این مقوله باید فعالیت ها را از حالت سنتی و فضای بسته خارج کنیم و در این زمینه باید از دیدگاه های خود آنها بهره بگیریم.
او اضافه کرد: قشر جوان از ظرفیتی برخوردار است که در مواردی با کم توجهی مواجه می شود در حالی که همین جوانان در دوران دفاع مقدس با اراده و اخلاص وارد میدان شدند و حتی در انتخابات پرشور ۲۹ اردیبهشت ماه نیز با حساسیتی ویژه در امر اجرا و مشارکت ورود کردند.
غلامپور بیان کرد: انتخابات رویدادی دوطرفه بود که در زمینه اجرا خود مردم وارد میدان شدند و مسوولان تنها نظارت کردند و در زمینه مشارکت نیز اقشار مختلف به ویژه جوانان به بهترین شکل ممکن با وجود همه مشکلات اقتصادی و معیشتی به وظیفه خود عمل کردند.
وی گفت: جوان از ویژگی هایی برخوردار است که می توان با جهت گیری درست از آنها در راستای توسعه بهره برد اما باید به نکته هایی هم توجه داشت؛ از جمله اینکه اندیشه جوان امروز مانند ما نیست و این امر رسالت مسوولان را دوچندان می کند                         (ایرنا)82547701-71646412

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.