معاون سیاسی و اجتماعی استاندار هرمزگان: تنوع اجرائی در قشم یک فرصت است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تنوع اجرائی در شهرستان فرصتی است که با تشخیص دولت جمهوری اسلامی برای خدمت بیشتر ایجاد شده و انتظار می‌رود از این ظرفیت در جهت خدمت بیشتر و تسهیل امور مردم استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، بهروز اکرمی در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان این که، تنوع قومی، مذهبی و اجرائی، قشم را متمایز از سایر نقاط کرده و مدیران با آگاهی از این موضوع، مسؤولیت خدمتگزاری مردم این منطقه را بر عهده می‌گیرند، افزود: از هیچ مسئولی پذیرفته نیست که منافع مردم را معطل اختلاف نظر و تفاسیر اجرائی خود کند.

او تصریح کرد: انتظار منطقی مردم این است که حضور سازمان منطقه آزاد در کنار فرمانداری و ادارات زیر مجموعه، موجب شتاب رشد و توسعه در جهت رفاه و رونق عمومی گردد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ایران به برکت نظام جمهوری اسلامی، رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب، خون شهدا و پشتیبانی مردم، جزیره ثبات در منطقه پر آشوب خاورمیانه است.
اکرمی در ادامه اظهار داشت: وظیفه حاکمیت، تامین امنیت و بسترسازی برای فعالیت مشروع اقتصادی آحاد جامعه است.

معاون استاندار هرمزگان، کوتاهی در انجام وظیفه و عدم خدمت رسانی مناسب توسط مسؤولان که به تولید نارضایتی منجر شود را یکی از شمول تضعیف امنیت اجتماعی ذکر کرد.

اکرمی تاکید کرد: براساس برنامه‌های اعلام شده توسط استاندار هرمزگان، توسعه و تقویت امنیت و حمایت از تولیدات داخلی و فرهنگ‌سازی در جهت استفاده از کالای ایرانی، مهم‌ترین اولویت‌های کاری فرمانداران در سال پیش رو می‌باشد.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.