معاون فرماندار: اعتبار پروژه های افتتاحی دهه فجر ۴.۵ برابر افزایش دارد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم از افزایش ۴.۵ برابری اعتبار پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال به نسبت سال گذشته خبر داد.

مصطفی غلامپور در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه قشم گفت: یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های عمرانی و خدماتی قابل افتتاح در دهه فجر امسال اختصاص یافته است در حالی که سال گذشته تنها ۳۸۰ میلیارد ریال تخصیص یافته بود.
وی افزود: پروژه هایی که در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند در زمینه های بهداشتی و درمانی، گاز رسانی، آب روستایی و مسکن مهر هستند که ۱۰۰ درصد تکمیل شده و قابل بهره برداری می باشند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم بیان کرد: مردم ایران و از جمله قشم شایسته بهترین ها هستند، با وجود پروژه ها و خدماتی که ارایه می شود همچنان مشکلاتی نیز وجود دارد اما ناشی از کوتاهی و کم کاری مسوولان نیست و امید می رود با همراهی مردم و همدلی همه مجموعه ها به تدریج در راستای رفع آنها گام برداشته شود.
او اضافه کرد: گرچه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی همواره کشور با محدودیت هایی مواجه بود اما دولت تدبیر و امید از زمان آغاز خدمت به واسطه رکود، تورم و تحریم های بی سابقه مسوولیت سنگینی برعهده داشت و تلاش کرد به دور از حاشیه ها برای کاستن از مشکلات گام بردارد.
غلامپور عنوان کرد: ترمیم روابط خارجی، برون رفت از شرایط اقتصادی (رکود تورمی) و احیای اخلاق به عنوان سه اصل در دستور کار قرار گرفت تا با استفاده از همه ظرفیت ها در جهت حرکت به سمت توسعه پایدار با همراهی مردم و هدایت های مقام معظم رهبری گام بردارد.
وی ادامه داد: ۳۸ سال پیش اقشار مختلف مردم از جناح ها و گروه های مختلف با اتحاد دست به قیام زدند و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند، این انقلاب حرکتی قلبی بود که امروز حقانیت آن به اثبات رسیده اما دشمنان هنوز هم ماهیت آن را درک نمی کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم گفت: مردم به دنبال استقرار حاکمیت قانون، احیای کرامت انسانی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بودند و از این در ادبیات نظامی سیاسی ایران دو مفهوم مردم و ولایت فقیه به وجود آمد و دهه فجر نیز متاثر از این رابطه دولت و ملت است.
او افزود: به واسطه وجود مردم سرمایه بزرگی برای نظام و دولت به یادگار مانده که مهمترین آنها امنیت است که با تلاش نیروهای نظامی و امنیتی تا کنون به خوبی از آن پاسداری شده و نعمت دوم امید به آینده می باشد که دولت تدبیر و امید خود را ملزم به پاسداشت این سرمایه مهم می داند و از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهد کرد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.