معاون فرماندار : ترویج روحیه ایثار و از خودگذشتگی در بین جوانان نهادینه شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قشم در جلسه شورای ورزش شهرستان گفت : ترویج روحیه ایثار و از خودگذشتگی وتعهد وایمان به ارزش های اسلامی وملی وتوسعه ورزش های همگانی وقهرمانی باید در بین جوانان نهادینه شود.

مصطفی غلامپور افزود : امروزه ورزش در شناسایی استعدادها وتعلیم وتربیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است  واین مسئله جایگاه ورزش را با اهمیت وحیاتی جلوه می دهد.

وی بیان داشت :  احداث امکان ورزشی وجهت گیری در این مسیر به رشد و توسعه ورزش کمک شایانی مینماید و توسعه ورزش افزایش شاخص های دیگر را در بر خواهد داشت.

غلامپور اظهار داشت : هدف از تشکیل شورای ورزش در این شهرستان ایجاد وحدت رویه در سیاست گذاری و هدایت ورزش و شناسایی و بهره وری منطقی از منابع موجود و هماهنگی و تعامل جهت شناسایی و تأمین نیازهای ورزشی شهرستان است.

وی در ادامه با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی به این معناست که از ظرفیت و پتانسیل منابع انسانی و نیروهای متخصص و متعهد در اداره امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بهره ببریم.

غلامپور افزود: در حوزه ورزش جوانان باید جمیع ظرفیت های ورزشی در کنار هم قرار بگیرد تا شاهد پیشرفت در تمام رشته های ورزشی باشیم.

وی افزود: اثرگذاری ورزش در جامعه به خصوص در قشر جوانان به وفور قابل مشاهده است و به صورت کلان نیز در پیشرفت جامعه موثر خواهد بود.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.