معاون فرماندار قشم: بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی تمرکز کرده‌ایم

رئیس اداره ورزش و جوانان قشم:
امکانات زیرساختی ورزش در قشم کافی نیست/ برگزاری۲۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی
رئیس اداره ورزش و جوانان قشم گفت: در سال‌های اخیر گام‌های خوبی در جهت بهبود زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان قشم برداشته شده، اما هنوز امکانات و زیرساخت‌های فراهم شده کافی نیست.

فریدون نایبی در نشست شورای ورزش قشم ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی، اظهار داشت: در سال‌های اخیر گام‌های خوبی در جهت بهبود زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان قشم برداشته شده، اما هنوز این امکانات و زیرساخت‌های فراهم شده کافی نیست.

وی افزود: شورای شهر قشم اقدامات سازنده‌ای در حوزه ورزش و جوانان انجام داده و نیاز است که دیگر ارگان‌ها نیز با توجه به اهمیت و نقش ورزش در سلامت روح و روان جامعه پای کار باشند و از این حوزه حمایت کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قشم تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد قشم نیز حمایت‌های خوبی از حوزه ورزش دارد اما از مسؤولان این سازمان خواستاریم با توجه به ظرفیت‌های موجود در این بخش، حمایت‌های بیشتری داشته باشند.

نایبی تعویض چمن ورزشگاه تختی، تکمیل سالن ورزشی سام و زال، نبود سالن ورزشی اختصاصی بانوان، نبود سالن اختصاصی ورزش‌های رزمی و فراهم نبودن زیرساخت‌های ورزشی در روستاها را از جمله کمبودهای مهم ورزشی در شهرستان قشم عنوان کرد.

وی در این نشست با تبریک مجدد هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر ماه تا دوم آبان ماه)، خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۲ هیات ورزشی در این شهرستان فعال هستند و همزمان با هفته تربیت بدنی با همکاری این هیات ۲۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در قشم برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان قشم نیز در این نشست با بیان اینکه در دین مبین اسلام نسبت به ورزش و توسعه آن در جامعه تاکید شده، گفت: با توجه به این مساله باید در جهت ترویج ورزش و جذب هر چه بیشتر جوانان به این سمت تلاش کنیم.

عباس ماژین بیان داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت عالی شهرستان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در بخش مختلف از جمله بخش ورزش است و ما بر این حوزه تمرکز کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما مشکلات هیات‌های ورزشی را شنیده‌ایم، گفت: تلاش می‌کنیم تا با همکاری اداره ورزش و جوانان این مشکلات را حل کنیم.

معاون فرماندار قشم تصریح کرد: البته هیات‌ها باید خودشان هم در جهت حل مشکلات تلاش کنند و منابع محدود را مدیریت کنند و طرح و برنامه داشته باشند.

ماژین تاکید کرد: باید افرادی در راس هیات‌ها قرار گیرند که از تخصص و تجربه ورزشی لازم در آن رشته برخوردار و با مشکلات کاملا آشنا باشند.

معاون فرماندار شهرستان قشم در این نشست بر تعامل هر چه بیشتر سایر دستگاه‌ها با اداره ورزش و جوانان این شهرستان به منظور توسعه و ترویج ورزش در میان کارکنان ادارات و جامعه تاکید کرد./فارس

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.