معاون فرماندار قشم : بهداشت یکی از شاخصه های اصلی توسعه و پیشرفت جوامع است

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری در جلسه شورای بهداشت این شهرستان که در محل فرمانداری قشم برگزار شد گفت : مقوله بهداشت یکی از شاخصه های اصلی توسعه و پیشرفت جوامع می باشد که  باید در سال ۹۵ در راستای ارتقا بهداشت و درمان شهرستان برنامه ریزی و اقدام کنیم.

مصطفی برزگر ضمن تبریک اعیاد شعبان افزود : شهرستان قشم با ظرفیت گردشگرپذیری که دارد خیل عظیمی از مسافرین به این شهرستان سفر می کنند

وی با اشاره به شعار سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل »بیان داشت : این شعار نه تنها در حوزه و بحث اقتصاد بلکه در همه زمینه ها باید کاربردی و اجرایی شده و همه دستگاهها موظف به تلاش مضاعف در این زمینه هستند.

برزگر اظهار داشت : دستگاههای اجرایی باید در این سال برای خدمات رسانی به مردم  همه توان خود را بکار بسته و با ارایه عملکرد خود به فرمانداری مسئولین را از اقدامات صورت گرفته در حوزه خود مطلع نمایند

وی افزود : ما به عنوان خادمان مردم باید در راستای اجرایی شدن انتظارات آنها تلاش نماییم و پاسخگوی مطالبات آنها باشیم چرا که مردم ثابت کردند در همه برنامه ها پشتیبان نظام اسلامی هستند و  اگر گام های رو به جلویی برای توسعه شهرستان برداریم مردم با تمام توان همراهی و کمک خواهند نمود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قشم بیان داشت : با توجه به این که موضوع سلامت از همه جهات و حتی به لحاظ امنیت موضوعی مهم و اساسی است، از این رو باید با جدیت اقدامات در خوری صورت گیرد چرا که نمی توان در خصوص سلامت و امنیت غذایی و البته بهداشت محیط و شهروندان قصور و کوتاهی صورت پذیرد. بر همین اساس، هیچ گونه تعلل و ضعفی مورد پذیرش نیست.

وی در ادامه افزود : انتظاری که از دستگاه های ذیربط و مسئول می رود، تلاش و پیگیری تا حصول نتیجه و اقدام عملی و مؤثر در ارتقاء سطح سلامت شهروندان است و باید در این راه همه با هم با تعامل سازنده گام برداریم.

 

برزگر گفت : ما باید دانش و آگاهی مردم را نسبت به مسائل بهداشت فیزیکی و بهداشت روان افزایش دهیم تا خود مردم نیز به عنوان بازویی در پیشگیری از بسیاری از بیماریها و نیز پیشگیری از مشکلات بهداشت روانی عمل کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.