معاون فرماندار قشم تاکید کرد: لزوم مدیریت ارتباطات مجازی دانش آموزان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم گفت: شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا، افزایش استفاده از فضای مجازی و گسترش ارتباطات، باید به عنوان آسیب مورد توجه خانواده ها و دستگاه های فرهنگی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس آرش نیرومند در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان افزود: آشنایی کودکان و نوجوانان از طریق فضای مجازی با افراد ناباب، خطر گرفتار شدن آنان در دام اعتیاد و دیگر بزه های اجتماعی را افزایش داده است.
مهندس نیرومند با اشاره به نقش آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی، تاکید کرد: دستگاه های مسئول با بهره گیری از تخصص مشاوران و برنامه ریزان حوزه خانواده به این موضوع ورود و پیش از گسترش صدمات به پیشگیری و مدیریت آن بپردازند.

معاون اجتماعی فرماندار قشم تصریح کرد: آموزش سبک و مهارت های زندگی و مواجهه با صدمات اجتماعی، پیشگیری، بازپروری و توانان یابی و بازگشت به زندگی، مراحلی است که برای داشتن محیط عاری از اعتیاد برای آن برنامه ریزی و تلاش شود.

او تاکید کرد: نقش پذیری صحیح و مسئولانه دستگاه ها و نهادهای اداری و اجتماعی در کنار هم نتیجه مطلوب را بهمراه دارد و کوتاهی هر کدام موجب بی اثر شدن کار و وارد شدن صدمه به تمام تلاشها می شود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

روز ارتش گرامی باد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *