معاون فرماندار قشم : جانبازان نماد ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند

معاون فرماندار قشم : جانبازان نماد ایثار و از خودگذشتگی در جامعه هستند

به مناسبت هفته روابط عمومی ، روز پاسدار و روز جانباز مراسم عطر افشانی قبور مطهر شهدا در قشم برگزار شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم در مراسم عطرافشانی قبور مطهر شهدا قشم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشهر همچنین تبریک هفته روابط عمومی گفت: سپاه با پشتوانه ی عظیم الهی و مکتبی، به اضافه ی نیروی انسانی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلامی، مکتب و ولایت با بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و بینش فنی، امروز به صورت مجموعه ای است که انقلاب و نظام اسلامی را مانند دژی نفوذ ناپذیر در بر گرفته و از هر خطر و توطئه ای مصونیت می بخشد.

مصطفی برزگر افزود: قدرت سپاه برای نفوذ در اقصی نقاط جهان قدرت نظامی نیست بلکه گسترش تفکر بسیجی، ولایت مداری و انقلابی در جامعه است که دشمنان از آن هراس دارند.

برزگر در ادامه بیان داشت : روز جانباز یادآور ایثار و از خود گذشتگی بزرگ جانباز میدان کربلاست که با وفاداری و از خودگذشتگی در راه پاسداری از دین و امام خود ، جان خود را فدا کردند.

وی تصریح کرد جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس نیز با اقتدار به علمدار کربلا و رهبری امام عظیم الشان ، در دفاع از کشور و میهن خود از جان گذشتند و در دفاعی همه جانبه مانع از تجاوز و حضور دشمنان در خاک ایران اسلامی شدند .

معاون فرماندار قشم از جانبازی به عنوان یک توفیق الهی یاد کرد و خاطر نشان کرد جانبازی نشان افتخاری است که خداوند به کسانی که در راه او گام برداشته اند عطا کرده است.

برزگر در بخش دیگری از سخنان خود افزود : امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار وفنون نوین ارتباطی  و اطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ‌تر کند.

وی فرهنگ سازی ، تزریق افکار درست و عالی و استفاده از افراد متخصص و آشنا به امور را از لازمه این مسئولیت در روابط عمومی دانست.

در ابتدای این مراسم مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آزاد سازی خرمشهر و روز ارتباطات و روابط عمومی، افزود : روابط عمومی نقطه قوت و چشم بیدار دستگاه ها هستند.

عباس بازماندگان افزود :  لازمه اشاعه فرهنگ ارتباطات و گسترش فناوری اطلاعات توسعه روابط عمومی است.

و ی اظهار داشت : روابط عمومی هابابرخورداری از دانش تخصصی و هنر روابط عمومی ، پایبندی به اصول حرفه ای واخلاقی ضمن شناخت صحیح مسئولیت ها ، نیازها و منافع متقابل ، قادرخواهندبود نقش و رسالت واقعی خود در حوزه اطلاع رسانی به جامعه مخاطب و همچنین اطلاع یابی از افکار عمومی را به درستی ایفاء نمایند

بازماندگان در پایان از زحمات و خدمات  همه روابط عمومی های شهرستان قشم تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این برنامه قبور مطهر شهدا عطرافشانی و غبارروبی شد.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.