معاون فرماندار قشم: خیرین به موضوع اشتغال جوانان ورود کنند

میرهاشم خواستار روز سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان قشم گفت: خیرین پیش از این در زمینه تامین زیرساخت های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و ورزشی اقدام کردند و باید در زمینه کسب و کار نیز فعال شوند تا بخشی از مشکلات کنونی جوانان برطرف شود.
وی افزود: قشر جوان و به ویژه دانش آموختگان دانشگاهی در کنار فرصت های شغلی، برای جذب در بازار کار نیازمند پیشینه و مهارت هستند که دستگاه های اجرایی باید پیمانکاران و شرکت های تعاونی را برای جذب کارورزان در این راستا ترغیب کنند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم با تاکید بر تشدید نظارت دستگاه های اجرایی بر فعالیت شرکت ها و پیمانکاران بیان کرد: تولید و اشتغال دغدغه نخست مقام معظم رهبری و دولت است و از این رو انتظار می رود مدیران در کنار فرآیندهای روزمره اداری ابتکار عمل داشته و گامی در جهت توسعه و اشتغال شهرستان بردارند.
او اضافه کرد: جذب نیروی انسانی از طریق آزمونی جامع به صورت سراسری صورت می گیرد، با این وجود برخی مجموعه ها مانند شهرداری، جهاد کشاورزی و شیلات اقدام هایی در جهت اشتغالزایی صورت داده اند که باید آمارها را استخراج و در سامانه رصد ثبت کنند و عملکرد خود را گزارش دهند.

82437939-71429211

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.