معاون فرماندار قشم: دستگاه های اجرایی از فعالیت های همسو با اقتصاد مقاومتی حمایت کنند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم از مسوولان دستگاه های اجرایی این شهرستان خواست از فعالیت های همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری حمایت همه جانبه داشته باشند.

میرهاشم خواستار روز دوشنبه در جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی شهرستان قشم گفت: ایستادگی در برابر محدودیت های ظالمانه و رفع مشکلات مردم موضوع اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی است و مسوولان دستگاه های اجرایی و بانک ها باید از فعالیت های جدید همسو با این سیاست ها پشتیبانی کنند.
وی افزود: رونق بخش تولید با استفاده از تسهیلات کم بهره و جذب سرمایه های سرگردان که در قشم به میزان قابل توجهی وجود دارد، باید از سوی مدیران پیگیری شده و بانک ها نیز گزارشی از میزان و نحوه ارایه تسهیلات به پروژه ها و واحدهای تولیدی ارایه دهند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم بیان کرد: توانمندسازی روستاییان و ایجاد مشاغل خانگی به ویژه در حوزه صنایع دستی توسط بانوان هنرمند جزیره ظرفیت دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد که البته برخی دستگاه ها و شرکت ها تاکنون نیز در این زمینه سرمایه گذاری مناسبی داشتند.
او اضافه کرد: با توجه به وجود آب و زمین مورد نیاز در قشم، در بخش کشاورزی نیز ظرفیت مناسبی برای فعالیت وجود دارد و در این راستا باید اقدام های بیشتری در دستور کار قرار گیرد
خواستار همچنین با اشاره به برخی مشکلات در زمینه دریافت تسهیلات گفت: برخی گزارش ها در زمینه تامین ضمانت تسهیلات بانکی وجود دارد که باید جمع بندی و به کمیته اقتصاد مقاومتی شهرستان ارایه شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.