معاون فرماندار قشم: دستگاه ها برای مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم از آمادگی همه دستگاه های اجرایی و اداری این شهرستان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در نتیجه بارش های سیل آسا خبر داد.

مصطفی غلامپور در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان قشم گفت: همه اداره ها و نهادهای این شهرستان به ویژه اعضای شورای مدیریت بحران بر اساس اعلام هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های سیل‌آسا در استان هرمزگان به منظور مقابله با بحران ها و حوادث احتمالی، تدابیر لازم را در نظر گرفته اند و نقاط حادثه‌خیز شناسایی شده است.
وی افزود: به منظور آمادگی در برابر هرگونه حادثه و جلوگیری از خسارت احتمالی سرکشی به نقاط حادثه خیز، پاکسازی و لایروبی کانال های دفع آب های سطحی شهر و جمع آوری ضایعات و نخاله های ساختمانی انجام شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم بیان کرد: مهم ترین عامل در بحث مدیریت بحران پیشگیری است و سرمایه گذاری برای پیشگیری در مقابل هزینه هایی که در اثر وقوع بلایای طبیعی تحمیل می شود، بسیار ناچیز است و از این رو همه دستگاه های اجرایی باید در این زمینه حضور پررنگی داشته، در شرایط های بحرانی بهترین تصمیم ها را گرفته و از میزان خسارت های جانی و مالی بکاهند.
غلامپور همچنین با تاکید بر به روز و آماده بودن امکانات و تجهیزات برای مدیریت بحران، از دستگاه های اجرایی این شهرستان خواست نسبت به رفع کاستی ها اقدام کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.