معاون فرماندار قشم: دولت از ظرفیت جوانان استفاده می کند

مصطفی غلامپور یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قشم بیان کرد: اتفاق مهم افزایش مشارکت جوانان دولت را برای استفاده از ظرفیت آنها حتی در رده های تصمیم گیری ترغیب کرد و در این راستا توسعه پایدار و اشتغال برای چهار سال آینده هدفگذاری شده است.
وی افزود: اعتماد دوباره مردم در انتخابات گذشته و حضور حداکثری از جمله مشارکت بیش از ۹۳ درصدی مردم شهرستان در پای صندوق های رای رسالت سنگینی بر دوش مسوولان گذاشت اما وزارت کشور، استانداری و فرمانداری تنها مسوول تحقق وعده ها نیست، بلکه مدیران همه دستگاه ها موظف به کمک برای تحقق وعده ها هستند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم بیان کرد: دولت در راه خدمت رسانی تلاش می کند که امید است نمره قابل قبولی از خدای متعال و مردم بگیرد و ممکن است تحقق برخی وعده ها با دشواری رو به رو شود که با امر نیز با همدلی و همکاری همه مسوولان شهرستان قابل انجام است.
او با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر به عنوان اسوه های اخلاق و نمونه های بارز خدمتگزاری صادقانه و بی منت در نظام جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: نامگذاری هفته دولت وسیله ای برای تحکیم رابطه با ملت است که در گفتمان این نظام مقدس و به ویژه دولت دارای نقش و جایگاه مهمی هستند و امید است در راه خدمت و تحقق هدف های انقلاب، کشور و دولت سر بلند باشد.
آرش نیرومند در ادامه این آیین به جای محمد زرنگاری به عنوان بخشدار شهاب، مرتضی آسیابان پور به جای سید باقر موسوی به عنوان سرپرست جدید اداره بنادر و کشتیرانی و رضا کوهستانی به جای حسین سالاری پور به عنوان مسوول اداره امور مالیاتی شهرستان قشم معارفه شد.

 

ایرنا

 

82532623-71617032

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.