معاون فرماندار قشم: مسوولان آماده پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از انتخابات پیش رو شوند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم گفت: باید مسوولان شهرستانی از هم اینک آماده پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از انتخابات پیش رو شوند.

رضا جاویدیان چهارشنبه شب در نشست اعضای شورای اداری قشم و معارفه خود به عنوان معاون جدید فرماندار این شهرستان، افزود: این رویکرد در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید و با هدف حفظ آراء مردم اجرا می شود.

وی پشتیبانی از برنامه های انتخاباتی وزارت کشور را محور اصلی اقدامات خود عنوان و اضافه کرد: برای توسعه همه جانبه کشور نیازمند مشارکت سیاسی مردم هستیم.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم یادآوری کرد: اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مبنای مشارکت مردم در عرصه های مختلف شکل گرفته است و باید بسترهای تحقق این اصول به نحو شایسته ای فراهم شود.

وی اظهار کرد: انتظار می رود مسوولان ادارات شهرستان قشم در چارچوب اهداف و برنامه های پیش بینی شده، نهایت همکاری را در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات پیش رود داشته باشند.

جاویدیان با اشاره به نقش مهم منطقه آزاد قشم در پیشبرد اهداف و برنامه های این شهرستان، گفت: به طور قطع به تعامل بیشتر با مسوولان منطقه آزاد نیازمندیم تا با بیشترین توان از فرصت های خدمتگذاری به مردم بهره ببریم.

در پایان این نشست، فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم با اهداء لوح از خدمات حسین رضایی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی این شهرستان تقدیر کردند.

رضا جاویدیان معاون جدید برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم دارای مدرک کارشناسی جغرافیای طبیعی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و پیش از این مسوولیت هایی همچون ریاست اداره سیاسی فرمانداری بندرعباس، ریاست دبیرخانه ستاد انتخابات استان هرمزگان، ریاست گروه تقسیمات کشوری و انتخابات استان هرمزگان، بخشداری گاوبندی، بخشداری فین و فعالیت در دفتر سیاسی انتخابات استانداری هرمزگان را در سوابق خود دارد.

شهرستان قشم با یکهزار و ۷۳۰ کیلومتر مربع مساحت و حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۰ کیلومتری بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد و شامل چهار شهر قشم، درگهان، سوزا و هرمز) و سه بخش مرکزی، شهاب و هرمز است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.