معاون فرماندار قشم: همه دستگاه ها ملزم به حمایت از بخش تولید هستند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم گفت: همه دستگاه های شهرستانی باید از بخش تولید و شرکت های اشتغالزا در راستای اقتصاد مقاومتی حمایت کنند.

میرهاشم خواستار روز شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستنان قشم بیان کرد: مجموعه های تولیدی اشتغالزای دارای پروانه فعالیت که بخشی از سرمایه خود را هزینه کرده و متقاضی دریافت تسهیلات هستند، باید به طور ویژه مورد پشتیبانی قرار بگیرند.
وی افزود: بانک های عامل باید در زمینه پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی بر اساس مصوبه قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی عمل کرده و از سرمایه گذاران حقیقی در راستای رونق تولید حمایت کند.
معاون برنامه برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم گفت: همه بانک ها به ویژه بانک های عامل برای تحقق شعار سال موظف به همکاری هستند و باید تسهیلی در فرآیندها اعمال کنند.
او با اعلام رضایت نسبی از فعالیت بانک ها اضافه کرد: برخی ابزارها و ماشین آلات مانند تراکتور پیش نیاز فعالیت است که انتظار می رود بانک های عامل برای تامین آنها جهت کمک به سرمایه گذاران از اختیارات خود در شهرستان استفاده کنند.
خواستار با تاکید بر پیگیری مصوبه های همسو با رونق اشتغال و تولید در سال جاری بیان کرد: به ویژه در قشم که از ظرفیت های قابل توجهی در بخش های مختلف برخوردار بوده و باید به پایگاه اصلی صادرات تبدیل شود، تحقق این مهم تنها با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود و بر این اساس پس از انتخابات پیش رو تسهیلات کم بهره بیشتری از سوی دولت در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

همزمان با سراسر کشور و با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم؛ مسابقات مینی فوتبال روستایی هرمزگان در کوویی آغاز شد+ تصویر

همزمان با سراسر کشور و با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم؛ شامگاه مسابقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.