معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر مسافری قشم بازدید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه بازدید از اسکله شهید ذاکری و اسکله لافت قشم افزود: نوسازی شناورهای مسافری با ارائه تسهیلات به صاحبان شناورها  و نظارت بر ایمنی مسیرهای تردد با حضور ۲۴ ساعته ناوگان تجسس و نجات دریایی از ویژگی های سفرهای امسال است.

محمد سعید نژاد بیان داشت : طرح نوروزی امسال با اولویت افزایش تعداد سفرها، افزایش ایمنی و امنیت سفرها و رفاه مردم انجام شد و خوشبختانه تاکنون هیچ گونه سانحه دریایی گزارش نشده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت : در استان هرمزگان با سهم ۹۵ درصدی از سفرهای دریایی تاکنون بیش از ۴و نیم میلیون نفر-سفر دریایی و ۴۵۰ هزار جابجایی خودرو به جزایر انجام شده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به تشکیل ستادهای نوروزی در بنادر گفت: توسعه دریا محور و رونق گردشگری دریایی از برنامه سازمان بنادر و دریانوردی کشور است که برنامه داریم در سال آینده در سواحل و بنادر کمتر توسعه یافته آن را گسترش دهیم.

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور نیز گفت: تردد ایمن شناورها از مسیرهای دریایی، بازرسی فنی شناورها و نظارت برسوار و پیاده شدن مسافران مورد کنترل بازرسان سازمان بنادر و دریانوردی است.

وی افزود : از ابتدای ۲۵ اسفند تاکنون سفرهای دریایی در کشور ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر شده است

براساس این گزارش مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور از بنادر مسافری شهید ذاکری قشم و بندرلافت و پهل بازدید کرد.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.