ملت ایران در برابر تحریم ها ایستادگی می کند

حجت الاسلام عرفان پور

ملت ایران در برابر تحریمات ، دشمن را زبون کرده است

 

ایستادگی ملت ایران در برابر تحریمات ، دشمن را زبون کرده است و این وعده الهی است که مومنین با صبر به پیروزی خواهند رسید.

امام جمعه موقت شهرستان قشم : خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است که یهود و نصارا از شما دست بر دار نیستند و از شما راضی نخواهند شد مگر اینکه مسلمانان از اسلام  دست بردارند.

حجت الاسلام عرفان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم گفت : اجتناب از طاغوت که همان استکبار است شرط بندگی خداوند در قرآن است و عبادات ما قبول نخواهد شد مگر اینکه از مستکبرین جهان و در راس آن آمریکا و اسرائیل اجتناب کنیم.

وی افزود : ایستادگی ملت ایران در برابر تحریمات ، دشمن را زبون کرده است و این وعده الهی است که مومنین با صبر به پیروزی خواهند رسید.

امام جمعه موقت قشم اقدام عربستان در کاهش قیمت نفت را خوش خدمتی به اربابان غربی خواند و اظهار داشت : این اقدامات در ابتدای انقلاب هم انجام شد اما به فضل الهی ضرر این اقدام دامان خود عربستان را خواهد گرفت چون عربستان صد در صد به نفت وابسته است و خداوند بهترین مکر کنندگان است.

وی مردم را به دوری از اسراف در مصرف دعوت کرد و بیان داشت : در مسیر اقتصاد مقاومتی مردم باید با مصرف بهینه و کمک به تولید داخلی ، نظام را تا رسیدن به خود کفایی یاری کنند.

حجت الاسلام عرفان پور دشمنی غرب علیه ایران را ناشی از دینی بودن حکومت دانست و افزود : ایران معادله سکولارزیم را در دنیا تغییر داد و به جهان ثابت کرد که با دینداری هم می توان در دنیا پیشرفت کرد.

وی همچنین با یادآوری  سالروز فرار شاه خان در ۲۶ دی ماه عنوان کرد : شاه نگون بخت وقتی فهیمد با عزم ملت ایران نمی تواند مقابله کند به دامان اربابان خود پناهنده شد اما آنها هم به وی بی اعتنا شدند و محمد رضا پهلوی هم از جانب ملت خود و غرب رانده شد و به زباله دان تاریخ پیوست و این باید درس عبرتی برای وابستگان به غرب باشد.

خطیب نماز جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تشکیل شورای آموزش و پرورش  گفت : با تشکیل این شورا ارتباط بین خانواده ها و مدارس بیشتر می شود و از خانواده ها خواست تا با شرکت در این شورا ها در امر آموزش فرزندانشان سهیم شوند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …