نخستین نشست تخصصی «تأثیر نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی» برگزار شد

با همت کمیسیون امور بانوان فرمانداری قشم نخستین نشست تخصصی «تأثیر نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، نخستین نشست تخصصی «نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی» از سوی کمیسیون امور بانوان فرمانداری شهرستان قشم و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قشم، نصری فرماندار قشم و جمعی کثیری از بانوان شاغل در ادارات، نهادها و سازمان های شهرستان قشم در سالن الغدیر فرماندار قشم برگزار شد.

مریم مهدی‌آبادی مشاور فرماندار وخانواده فرمانداری شهرستان قشم اظهار داشت: این نشست تخصصی در راستای منویات مقام معظم رهبری و تأکید معظم له بر ضرورت احساس مسئولیت همگانی در خصوص «ترویج فرهنگ نماز» و به ویژه مسئولان دستگاه‌های اجرایی و برداشتن گام‌های عملی در این راه انجام شد.

وی اضافه کرد: از آنجایی که دوره‌های آموزشی توانمندسازی بانوان  و خانواده ها نقش انکار ناپذیری در تسری و ارتقای سطح فرهنگی کل جامعه دارد،برای نیل به این هدف فرمانداری شهرستان قشم با بهره‌گیری از شخصیت و ذخیره بی‌بدیل فرهنگی و مذهبی شهرستان ( امام جمعه قشم)، از بانوان شاغل دستگاه‌ها و ادارات شهرستان دعوت کرد تا در این نشست حضور یابند.

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در پایان تبیین کرد: استقبال بی‌نظیر بانوان و نقش مثبت این گونه از آموزش ما را بر آن داشت تا استمرار این دوره های آموزشی را در دستور کار خود قرار دهیم.

img_0363-800x600img_0370-800x600img_0357-800x600img_0366-800x600

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.