نشست صمیمانه فرماندار قشم با پزشکان بیمارستان پیامبراعظم(ص)

فرماندار قشم و جمعی از مسئولان شهرستان با پزشکان بیمارستان پیامبراعظم(ص) در محل بیمارستان دیدارکردند.

علیرضا نصری ضمن تبریک اول شهریور، زادروز حکیم ابوعلی سینا که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است گفت: سلامت از محورها و شاخص های مهم توسعه در هر جامعه است و از طرفی دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای این موضوع در نظر گرفته است .

وی افزود: بدون ایجاد فضای سلامت جسمی و روحی و آرامش و امنیت عمومی، دست یابی به توسعه پایدار در هیچ جامعه ای معنا ندارد.

فرماندار قشم در ادامه این نشست اظهار داشت : وظیفه ذاتی یک پزشک علاوه بر درمان بیماران توجه به جنبه های انسانی، روحی، جسمی و اجتماعی بیمار است و پزشکان همواره برای ارائه بهترین خدمات پزشکی به همه اقشار تلاش می کنند و بی شک این تلاش ذاتی و الهی است .

فرماندار قشم افزود :  با ابلاغ سیاستهای کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری و با حمایت جدی دولت تدبیر و امید شاهد اجرای طرح تحول نظام سلامت بودیم که تجلی بخش خدمت وتوسعه در حوزه ی بهداشت و درمان است که بی شک نیل به این هدف والا ، نیازمند عزم ملی و مشارکت همگانی دست اندرکاران حوزه سلامت ، به ویژه پزشکان است که همواره پرچم دار خدمت و تلاش بوده اند.

 

وی بیان داشت : بدون شک ارزشمند ترین نوع خدمت به انسانها مرهم نهادن بر آلام جسم و جان آنان و زدودن رنج و اندوه و کمک همنوعان است.

 

در این نشست صمیمانه پزشکان مشکلات و مسائل خود را با فرماندار قشم در میان گذاشتند

IMG_6268 (Copy) IMG_6269 (Copy) IMG_6270 (Copy) IMG_6272 (Copy) IMG_6267 (Copy) IMG_6265 (Copy) IMG_6263 (Copy) IMG_6260 (Copy) IMG_6249 (Copy) IMG_6246 (Copy) IMG_6243 (Copy)

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.