نشست فرماندار قشم با تعاونی های روستایی شهرستان قشم

نشست فرماندار قشم با تعاونی های روستایی شهرستان قشم

فرماندار قشم در دیدار با تعاونی های روستایی این شهرستان گفت : ایجاد اشتغال پایدار برای روستاییان و توجه به رفع مشکلات آنها از مهمترین اقداماتی است که دولت در برنامه خود دارد.

عزت کمال زاده  در این دیدار ضمن تأکید بر اهمیت بخش تعاون که در قرآن مجید به آن اشاره شده است، خواستار فعالیت گسترده شرکت تعاونی ها با توجه به بستر مناسبی که توسط دولت فراهم شده است شد.
وی تصریح کرد: در بخش تعاونی های شهرستان باید با ایده نو و در مسیری قانونمند حرکت  کنیم و از افرادی که توانایی اقتصادی و آگاهی خوبی در زمینه  بخش تعاونی ها دارند استفاده نمائیم.

کمال زاده افزود: با همه توان آمادگی داریم تا با یک نگاه کارشناسی در مسیری حرکت کنیم تا خواسته دولت در امر احیای تعاونی های روستایی اجرایی شود.
بالاترین مقام اجرایی شهرستان قشم با اعلام اینکه با اختصاص بسته حمایتی ویژه دولت تدبیر و امید می‌توان امیدوار بود که روستاها به سمت تحولات اساسی در زمینه‌های مختلف پیش بروند، تصریح کرد: در این راستا پیش‌بینی می‌شود روستاها کانون توسعه و اشتغال شده و اشتغال پایدار در روستاها ایجاد شود.
وی اعلام کرد: در این راستا یکی دیگر از برنامه‌های دولت تحقق طرح‌های اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعیت اقتصادی است که با اجرای این طرح‌ها، روستاها وضعیت مطلوب‌تری را در این زمینه پیدا می‌کنند.

فرماندار قشم افزود : یکی از راه ها و مولفه های توسعه شهرستان و روستاها همیاری و مشارکت شرکت های تعاونی روستایی است که در این مسیر باید در مدیریت منابع روستایی و تمرکز هزینه ها دقت نظر بیشتری کرد.

در ادامه تعاونی های روستایی شهرستان قشم برنامه ها و مشکلات خود را با فرماندار قشم درمیان گذاشتند.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.