نمایندگی اتاق تعاون هرمزگان در قشم افتتاح شد

نمایندگی اتاق تعاون هرمزگان در قشم با حضور فرماندار شهرستان قشم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، امام جمعه این شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در آئین افتتاح این نمایندگی، گفت: مهمترین هدف از افتتاح نمایندگی اتاق تعاون استان در قشم، تحقق سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی است.
محمدعلی سلیمی افزود: اجرایی شدن ماده ۵۷ قانون بخش تعاون در خصوص شرح وظایف اتاق های تعاون، اعمال نظارت بر تعاونی ها جهت اطمینان از تطبیق فعالیت آنها با قانون، اعمال سیاست های درون سازمانی در خصوص تعاونی ها و برون سپاری فعالیت های تصدی گری از دیگر اهداف راه اندازی نمایندگی اتاق تعاون هرمزگان در این جزیره به شمار می رود.
وی تشکیل و توسعه تعاونی ها، نظارت بر تغییرهای ثبتی تعاونی ها، بررسی صورت های مالی تعاونی ها، اجرای نظام نظارتی، برگزاری برنامه های ترویجی و دوره های آموزشی، نظارت بر نحوه برگزاری مجامع عمومی، رسیدگی به شکایت ها، پذیرش و بررسی پرونده های درخواست تسهیلات و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز را از فعالیت های واگذار شده به نمایندگی اتاق تعاون در قشم برشمرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی اتاق یاد شده، کار تعاونی ها به خود آنان واگذار و به زودی اتاق تعاون قشم نیز راه اندازی شود.

شهرستان قشم با وسعت یکهزار و ۷۲۵ کیلومتر مربع و جمعیتی نزدیک به ۱۲۰ هزار تن، افزون بر ۱۶۰ تعاونی فعال دارد و یکی از شهرستان های پیشرو هرمزگان در بخش تعاونی به شمار می رود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.