هشدار فرماندار قشم به بانیان تجمعات؛ بدون چشم پوشی برخورد می کنیم

فرماندار شهرستان قشم گفت: هر گونه تجمع، عزا، عروسی و سایر آئین های مستلزم تشکیل جمعیت، ممنوع و با بانیان بدون چشم پوشی برخورد می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه روز دوشنبه ستاد مدیریت بیماری کرونا از ائمه جمعه و جماعات، دهیاران و شوراهای اسلامی خواست؛ مردم را نسبت به اثرات فاجعه بار تجمعات در شیوع بیماری کرونا آگاه کنند و بویژه با توجه به در پیش بودن اعیاد رجب، شعبان و آئین های عبادی تجمعی رمضان از برگزاری هر گونه مراسمی جلوگیری شود.

رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم افزود: برای قطع زنجیره انتقال بیماری و حفظ سلامت عمومی، همه سفیر سلامت و مبلغ رعایت شیوه نامه های بهداشتی باشیم.

دکتر نصری تاکید کرد: هر اندازه سطح مسئولیت پذیری اقشار و اصناف بیشتر شود، روند تسهیلگری سرعت می گیرد.

او تصریح کرد: بازاریان و فعالین اقتصادی، بازرسی و نظارت مشترک با شبکه بهداشت برای ارزیابی میزان رعایت همکاران و مراجعین خود داشته باشند.

رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در قشم با یاداوری اینکه در مدت اخیر ورود به قشم کاملا ممنوع نبوده و گردشگر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و الزامات ستاد کرونا وارد شهرستان شده تصریح کرد: مجتمع هایی که نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط کارکنان و مراجعین خود بی تفاوت هستند با معرفی شبکه بهداشت و درمان به مراجع قضایی، مورد برخورد قرار می گیرند.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، با ایفا نقش و مسئولیت پذیری اجتماعی می شود چرخه اقتصادی و سلامت عمومی با هم دیده شود.

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

ولادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین و روز پدر مبارک باد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم سالروز ولادت با سعادت امیر مومنان حضرت امام علی علیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *