هفت طرح عمرانی در قشم به بهره برداری رسید+گزارش تصویری

همزمان با سومین روز از هفته دولت هفت طرح عمرانی با اعتبار ۸۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال طرح با حضور فرماندار و مسئولان دولتی در شهرستان قشم به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان قشم عصر یکشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ها به خبرنگاران گفت: مرکز آموزش بهورزی، مرکز دندانپزشکی، مرکز بیماری های رفتاری و آزمایشگاه مالاریا در مجموع با اعتبار ۷۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
علیرضا نصری افزود: همچنین مرحله دوم بوستان فرهنگ نیز به وسعت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از اعتبار این طرح از محل تملک دارایی ها تامین شد.
وی ادامه داد: پارک روستای کوشه از توابع بخش مرکزی قشم نیز به مساحت ۲۰۰ متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بهره برداری شد.
فرماندار قشم تصریح کرد: مدرسه ۲ کلاسه روستای بنگالی در بخش مرکزی با ۱۰۱ متر مربع زیربنا در دهه فجر سال گذشته کلنگ زنی شد و امروز با اعتبار یک هزار و ۹۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

**چهار طرح عمرانی با هشت میلیارد ریال اعتبار کلنگ زنی شد
نصری گفت: امروز عملیات اجرایی پارک روستاهای «جی جیان» و «رَمکان» هر کدام به مساحت ۲ هکتار و یک میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
نصری افزود: همچنین سد خاکی رمکان با اعتبار پنج میلیارد ریال و جاده بین روستاهای کوشه و جی جیان به طول یکهزار و ۱۰۰ متر و اعتبار یک میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
در تقویم رسمی کشورمان دوم تا هشتم شهریورماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت نام گذاری شده است.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و ۶۲۸ کیلومتر مربع وسعت و ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد./ ایرنا

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.