همزمان با هفته دولت: ۱۹.۶ هزار میلیارد ریال طرح در هرمزگان بهره برداری می شود/ +گزارش تصویری حضور در نماز جمعه

معاون سیاسی استاندار هرمزگان گفت: ۸۲۱ طرح عمرانی به ارزش ۱۹ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد.
بهروز اکرمی در سخنانی بین نماز جمعه و عصر قشم افزود: از این میزان سهم شهرستان قشم ۳۴ طرح با اعتبار ۴۲۰ میلیارد ریال است که در هفته پیش رو به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: امید است با بهره برداری از این طرح ها وضعیت زندگی مردم نسبت به گذشته بهبود یابد.
معاون استاندار هرمزگان تصریح کرد: در حال حاضر دشمنان کشور و نظام عزم خود را جزم کردند که مشکلاتی را برای مردم ایجاد کنند اما مردم در کنار یکدیگر به هیچ کشور یا مجموعه ای اجازه نمی دهند که به کشور آسیبی وارد کند.
وی افزود: وظیفه دولت مدیریت شرایط و کاهش مشکلات مردم است و باید نسبت به برطرف کردن ضعف ها و کمبودها اقدام کند که البته تحقق این امر در گرو همکاری و همراهی مردم با دولت است.
اکرمی با اشاره به سوء استفاده برخی افراد در وضعیت کنونی، ادامه داد: همه کالاهای موجود در کشور در ۲ ماه گذشته وارد کشور نشده است که مشمول افزایش قیمت شود و بنابراین مردم باید در این زمینه دولت را یاری کنند.
وی اظهار داشت: در هفته دولت مردم دیدگاه های خود را به کارگزاران دولت ارائه دهند و مسئولان نیز موظفند این نظرات را مد نظر قرار دهند.
معاون استاندار هرمزگان افزود: هر مسئولی ممکن است در عملکرد خود دچار اشتباه شود و از این رو مردم باید از کارگزاران دولت مراقبت کنند و بر اعمال مسئولان نظارت داشته باشند.
وی تصریح کرد: توجه به دیدگاه ها و انتقادات مردم باعث می شود تا نقاط ضعف دولت برطرف شود و به همین دلیل دولت برای نظرات مردم اهمیت خاصی قائل است.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و ۶۲۸ کیلومتر مربع وسعت و ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد./ ایرنادرباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.