وزیر ورزش و جوانان با حضور رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان  از ستاد انتخابات شهرستان قشم بازدید کرد

وزیر ورزش و جوانان و معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار هرمزگان و رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان و فرماندار شهرستان قشم با حضور در محل فرمانداری قشم از ستاد انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کردند.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان برای دست اندرکاران برگزاری انتخابات آرزوی موفقیت کرد و با قدردانی از آنان، گفت: امیدواریم با تلاش مجریان برگزاری انتخابات شاهد انتخاباتی سالم و پرشور باشیم.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان در حاشیه این بازدید گفت: کسانی که بخواهند فعالیت سیاسی کنند و فعالیت‌شان از نظر قانونی اشکال نداشته باشد موافق یا مخالف دولت باشند همکاری می‌کنیم.

بهروز اکرمی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت فرماندار و ستاد انتخابات شهرستان  قشم ،ارتباط تعاملی ستاد، نظارت و بازرسی را در شهرستان به عنوان اقدامی منطقی برای برگزاری انتخابات سالم و قانونی برشمرد .

وی بیان داشت : تحقق مشارکت حداکثری و برگزاری انتخابات سالم و صیانت از رای مردم  مهمترین رویکرد دست اندرکاران انتخابات در استان است.

فرماندار شهرستان قشم نیز در حاشیه این بازدید گفت : دغدغه همه مجریان انتخابات برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و با حضور سلایق مختلف است که قطعاً در این مسیر نیز همه منویات مقام معظم رهبری مدنظر قرار خواهد گرفت تا  انتخاباتی درخورشأن نظام جمهوری اسلامی برگزار شود.

عزت کمال زاده با بیان اینکه مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای سبب رسوایی دشمنان می‌شود اضافه کرد: مردم قشم با مشارکت  پرشور و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری افتخاری را برای این خطه بوجود آوردند که بار دیگر با حضور پرشور و گسترده خود در انتخابات ، اتحاد و همدلی خود را  به نمایش می‌گذارند.

فرماندار قشم اظهار کرد: با برنامه ریزی و حرکت در چارچوب مقررات خاص انتخابات زمینه همراهی و مشارکت سلائق مختلف در این موضوع مهم فراهم نموده ایم .
وی خاطرنشان کرد: هیات های اجرایی و نظارت در انتخابات هر کدام طبق مقررات و با همکاری و همدلی نسبت به انجام وظایف و زمینه سازی حضور گسترده مردم در انتخابات فعالیت می کنند.

براساس این گزارش وزیر ورزش و جوانان که در دومین گردهمایی معاونان امورجوانان ادارات کل ورزش و جوانان استانها که در محل فرمانداری قشم برگزار شده بود پس از پایان گردهمایی از ستاد انتخابات شهرستان قشم بازدید کرد .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.