وظیفه مدیران ایجاد امید و آرامش در میان مردم قشم است

فرماندار قشم:

وظیفه مدیران ایجاد امید و آرامش در میان مردم قشم است

فرماندار شهرستان قشم گفت: ایجاد امید در میان مردم و حفظ آرامش در جامعه از مهم ترین وظایف مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی در این شهرستان است.

عزت کمال زاده روز دوشنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر درگهان قشم افزود: این مدیران زمانی می توانند از عهده انجام این وظایف بربیایند که ماموریت های محوله سازمانی از جمله خدمات رسانی به مردم را به نحو شایسته انجام دهند.

وی مهم ترین ماموریت دستگاه های اجرایی را در شهرستان کشف مشکلات در حوزه های مرتبط و یافتن راهکار مناسب و قابل اجرا دانست و گفت: عرصه هایی مانند اشتغال، ازدواج و مسکن از جمله موارد مشترک همه دستگاه هاست که در صورت انجام بهینه وظایف اختصاصی هرکدام از این دستگاه ها می توان مشکلات این عرصه ها را کاهش داد.

براساس این گزارش شهردار درگهان قشم نیز در این دیدار با برشمردن مشکلات این شهر خواستار توجه بیش از پیش مسئولان جزیره قشم به این مشکلات و یافتن راهکارهایی برای حل آنها شد.

یوسف دریانورد انعقاد تفاهم نامه بین منطقه آزاد قشم با شهرداری درگهان را از جمله این راهکارها عنوان کرد و گفت: اجرا نشدن مفاد این تفاهم نامه و همچنین فروش زمین در این شهر باعث شده که مشکلات این شهر همچنان حل نشده باقی بماند و نارضایتی شهروندان و مسافران درگهان را نیز به دنبال داشته باشد.

رییس و اعضای شورای اسلامی درگهان نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از فرماندار شهرستان قشم به تشریح برخی از مشکلات و معضلات شهر درگهان پرداختند و خواستار مساعدت فرماندار قشم جهت حل این مشکلات شدند

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.