ویزیت رایگان مردم قشم توسط ۲۵ پزشک در روستای رمچاه + عکس

 

رییس هیئت مدیره موسسه راه سلامت قشم گفت : ۲۵ پزشک متخصص ، فوق تخصص و پزشک عمومی در رشته های مختلف در قالب یک تیم پزشکی به مردم این شهرستان را به صورت رایگان مداوا می کنند .

حسین مریدی زاده ، رییس هیئت مدیره موسسه راه سلامت قشم با اعلام این خبر افزود : موسسه راه سلامت قشم به عنوان یک موسسه عام المنفعه از پزشکان در تخصص های مختلف جهت ویزیت رایگان مختلف دعوت کرد که ویزیت رایگان از صبح امروز در روستای رمچاه آغاز شده است .

وی افزود : این تیم به مدت دو روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳:۳۰ و ۱۶ لغایت ۲۰ به فعالیت پزشکی رایگان به مردم این جزیره می پردازند .

رییس هیئت مدیره موسسه راه سلامت قشم با بیان اینکه در این دوره از درمان رایگان حدود ۱۲ میلیون تومان دارو نیز به صورت رایگان به بیماران داده می شود یادآورشد : اگر مراجعه کننده ای دارای بیماری خاص باشد که درمان مریض به زمان و امکانات بیشتری نیاز داشته باشد این مریض در بیمارستان های استان یا خارج از استان به صورت رایگان مداوا می شود .

وی به اعضای تیم پزشکی اعزام شده به روستای رمچاه اشاره کرد و گفت : این تیم پزشکی متشکل از ۴ دکتر فوق تخصص ، ۱۰ متخصص ، ۴ جراح ، ۲ دندانپزشک ، ۲ دکتر متخصص بیهوشی و ۶ دکتر عمومی به همراه ۲ کارشناس مامایی و یک پرستار می باشد .

به گفته این مسئول موسسه راه سلامت قشم از سال ۱۳۸۰ به مدت ۱۳ سال است که در کل استان هرمزگان در بخش رفع مشکلات و کمک مردم از قبیل درمان ، جهیزیه ، ایتام و غیره فعالیت می کند .

وی در پایان از مساعدت و همکاری فرمانداری قشم ، سازمان منطقه آزاد قشم ، خیرین روستای رمچاه ، شبکه بهداشت ، جمعیت هلال احمر استان هرمزگان و مدیریت بندر شهید رجایی تشکر کرد .

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.