پاسداران خلیج فارس خواستار آزادی قدس شریف از دست مستکبران شدند

مردم مومن و روزه دار قشم روز جمعه با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود اقتدار و ثبات قدم خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشته و خواستار آزادی نخستین قبله مسلمانان از دست غاصبان و حامیان منطقه ای و جهانی آنها شدند.
مرد و زن، پیر و جوان با وجود شرجی هوا و گرمای طاقت فرسا با اعلام انزجار خود از تفکرهای تکفیری و انحرافی، بر پشتیبانی مسلمانان راستین از سرحدات اسلامی از جمله قدس شریف در مقابل دست های متجاوزان تاکید کردند.
اقشار مختلف مردم که در این همایش بزرگ جهان اسلام پلاکاردهایی با شعار محکومیت جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آنها حمل می کردند، از مقابل مصلی امام علی (ع) تا امامزاده سید مظفر قشم راه پیمودند و در این میان حضور خانواده ها چشمگیر بود.
راهپیمایان در نهایت با اجتماع در محوطه امامزاده سید مظفر قشم قطعنامه روز جهانی قدس را با مشت های گره زده و فریاد الله اکبر یک صدا تایید کردند.
امام خمینی (ره) در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ دراقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان ‘روز جهانی قدس’ نامگذاری کردند و آن را روز مقابله مستضعفان با مستکبران دانستند و از مسلمانان جهان خواستند که دراین روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

قدس

درباره‌ی farqeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.