پدافند غیر عامل امر ضروری ومهم است

به گزارش روابط عموی فرمانداری شهرستان قشم، مصطفی غلامپور معاون سیاسی واجتماعی فرماندار قشم در این جلسه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد توجه به پدافند غیر عامل وسیاست های مصوب گفت:تمامی بخش ها ودستگاهها موظفند فعالانه وارد عمل شوند وحضور بیشتری در این زمینه داشته باشند چرا که پدافند غیر عامل امر ضروری ومهم است.

وی بابیان این مطلب افزود:امروزه همه ما باید خود را به آخرین دستاوردها و یافته های علمی تجهیز کنیم تا در برابر هر نوع تهدید وبحرانی آمادگی پاسخ را داشته باشیم.

غلامپور اظافه نمود:ماباید در مقابله با بحران از هر نوع آمادگی کامل داشته باشیم وبا روشهای مقابله آشنا باشیم که این خود از زیر مجموعه پدافند غیر عامل محسوب می شود.

معاون سیاسی واجتماعی فرماندار قشم گفت:به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی باید نقاط تهدید آمیز وبحران زا را از سوی دستگاههای مختلف شناسایی شده تا بتوانیم در این مسیر آسیب وخسارتهای احتمالی را کاهش دهیم.

وی در ادامه اظهار داشت:پدافند غیر عامل مجموعه اقداماتی است که بدون نیاز به جنگ افزار از وارد شدن خسارت مالی وجانی در تهدیدات جلوگیری کرد وافزود :هدف پدافند غیر عامل کاهش آسیب ها در هنگام بروز یک تهدید است که بدون اقدامات نظامی وبا بهره گیری از فعالیتهای غیز نظامی،فنی ومدیریتی انجام خواهد شد .

img_0380-800x600 img_0387-800x600 img_0393-800x600 img_0397-800x600 img_0399-800x600

درباره‌ی qeshm

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.