پیام تبریک فرماندار به مناسبت روز پرستار

پنجم جمادی الاول خجسته روز میلاد بانوی کربلا – اسوه نیکی‌ها و پرستار دل‌های زخم دیده خرابه‌های شام است . روزی که به مناسبت ولادت یگانه پرستار صحرای کربلا روز پرستار نامگذاری شده و به یقین نامگذاری این روز بزرگ بنام پرستار در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای قدر دانستن و ارج نهادن به مقام والای پرستاران است .

بی شک تعیین سالروز ولادت زینب کبری (س) بعنوان روزپرستار ، ادای احترام به پرستارانی است که با مهربانیشان مرهمی برای بیماران ، و تلاش شان ، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

پرستاران سرچشمه جوشان مهر وعطوفت اند، که کلام مهر آفرینشان گرمای درد را به خنکای عشق و مهربانی تبدیل می کند و رنج توان فرسای بیماران را با تبسم خویش می کاهند و چه زیبا منزلتی است که این نام (پرستار) در کنار نام بانوی آئینه های رنج حضرت زینب کبری «س» قرار می گیرد.

روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می بیند و همنفس با بیماران عمر و سلامتی خود را به مخاطره می اندازد.

میلاد مسعود حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه مردم عزیز ، به ویژه بانوان شریف و عفیف خطه نیلگون خلیج فارس و پرستاران کوشا تبریک عرض می نمایم و از درگاه با عظمت پروردگار هستی بخش سلامتی و توفیق را برای همگان خواهانم.

 

عزت کمال زاده

فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.