پیام تبریک فرماندار شهرستان قشم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان قشم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را با عناوین «معجزه قرن» و «انفجار نور» یاد کرده و همین کلمات نشان دهنده عظمت و بزرگی این انقلاب است .
ساقط کردن نظام پوسیده شاهنشاهی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی بر مبنای آرمان این انقلاب یعنی برقراری نظام مردم‌سالار دینی با رأی بیش از ۹۸ درصد ملت ، پیروزی بزرگی بود که مردم آزادی خواه ایران به رهبری امام خمینی (ره) به آن رسیدند.
امروز ما باید با پاسداری از مهمترین پیام خون شهدا و امام شهدا که همان استقلال آزادی جمهوری اسلامی است حافظ این انقلاب و دستاوردهای آن باشیم و با تزریق روح شادی و نشاط در بین آحاد مردم بار دیگر به جهانیان ثابت کنیم که اسلام همیشه پیروز است.
به همین مناسبت و با گرامیداشت این ایام فرخنده ۵۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ ۱۷۰۰ میلیارد ریال در شهرستان قشم آماده بهره برداری قرار گرفته می گیرد.

امیدواریم بتوانیم در سایه فضل الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب، ادامه دهنده راه امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی باشیم که تداوم انقلاب اسلامی راز ماندگاری و جاودانگی ماست و از پیشگاه حضرت احدیت سعادت، سلامت و دوام توفیقات روز افزون کارگزاران دولت را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خصوصا مردم ولایت مدار شهرستان قشم در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید مسئلت می نمایم.

علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

طرح های هادی، واگذاری زمین و اعطای تسهیلات روستایی موضوع گفت و گو فرماندار قشم و مدیر کل بنیاد مسکن هرمزگان

فرماندار شهرستان قشم با ذکر این مطلب که یکصد واحد مسکن محرومین در یکسال گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.